Orman Genel Müdürlüğü 24 İşçi Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü 18 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusunda toplamda 24 kişilik pozisyon ile alım yapacağını duyurdu. İşte şartlar.

Orman Genel Müdürlüğü 24 İşçi Personel Alımı
Orman Genel Müdürlüğü 18 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 24 kişilik boş pozisyon ile Engelli personel alacak. Alım yapılacak pozisyonlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

KADROLAR:

Vasıflı İşçi 11 adet,
Kalifiye İşçi 6 adet,
Bakım Onarım İşçisi 3 adet,
Torna Ustası 1 adet,
Kartoteksçi 1 adet,
Vasıfsız İşçi 1 adet,
Şoför 1 adet

ARANAN ŞARTLAR:

Tecrübe şartı gereken kadrolara başvuru yapan adaylar, bu durumu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayacak ve sözlü sınava kabul edilmeyecektir.
Noter huzurunda kura çekimleri Orman Bölge Müdürlüklerince yapılacak olup kura sonuçları ile açık engelli kadroları için 2016 EKPSS puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adayların listesi ilgili Orman Bölge Müdürlükleri internet sitesinden ilan edilecektir.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 24 Kasım 2016 tarihi ile 03 Aralık 2016 tarihleri arasında başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir. Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilir ve başvurularınız yapabilirsiniz. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 5 yıl Önce

b sınıf ehliyetim vardır ise ihtiyacım vardır rica ediyorum ilgilenir misiniz