Ödemiş Belediyesi 18 Yaşını Tamamlamış 37 İşçi Personel Alımı Yapacak

İzmir Ödemiş Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 37 işçi alımı yapacak. Şartlar ve başvuru bilgileri haberimizde.

Ödemiş Belediyesi 18 Yaşını Tamamlamış 37 İşçi Personel Alımı Yapacak

İzmir Ödemiş Belediyesi İŞKUR üzerinde personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Ödemiş Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Personel Alımı ilanı yayımladı. Alımlar en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden yapılacak. Bu doğrultuda alım yapılacak kadrolar ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 2 Aşçı,
  • 1 Aşçı Yardımcısı,
  • 13 Garson,
  • 1 Kasap,
  • 20 Beden İşçisi,

olmak üzere toplamda 37 personel alımı yapılacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

En az 6 aydır Ödemiş Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmak, Alım yapılacak meslekte ilgili belgelere sahip olmak. Şartları aranacak

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Ödemiş Belediyesi personel alımı başvuruları 24 mayıs 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 26 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını, Dilekçe, Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Diploma, Sabıka Kaydı ve Ustalık belgesi ile gerçekleştirecekler. Başvurular sadece şahsen veya personelhizmetleri@odemis.bel.tr adresi üzerinden gerçekleştireceklerdir.

İlanın Detayları Burada: https://media.iskur.gov.tr/45734/izmir-odemis-belediyesi-per-ltd-sti-26-05-2021.pdf

YORUM EKLE