NVİ En Az 70 KPSS ile Personel Alacak ! İşte Detaylar ve Başvuru Şartları

NVİ KPSS 70 puan ile ersonel alımı yapacağını dile getirdi. Hangi alanlarda personel alımı yapılacağı ve çalışma koşulları haberimizdedir. Takipte kalınız.

NVİ En Az 70 KPSS ile Personel Alacak ! İşte Detaylar ve Başvuru Şartları

NVİ ve İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan yeni ilanda İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdamedilmek üzere 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak olup kadroya ilişkin detaylar ve başvuru şartları haberin devamında yer almaktadır.

Başvuru Şartları Neler?

Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak olup adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği,elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliğibölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındakiyükseköğretim kurumlarından mezun olmak,Yazılım, yazılım tasarımı ve diğer alanlarda az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgisahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, tecilli ya da yedek sınıfa girmiş olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli

İlgili pozisyona başvuru yapmak isteye adaylarwww.icisleri.gov.tr ve www.nvi.gov.tr adresli internet sitelerindeyer alan 2019 Yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Forumu’na, 16 -30 Ekim 2019tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linkiaracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

İlan linki için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice senel
Hatice senel - 2 yıl Önce

Slm bizler iş bulamıyoruz yaş sorunu nedeniyle yaşım 53 ama iş veren yok devletimiz bizleri de düşünsün pirimimizi dolduramadık emekli de olamıyoruz bizleri neden yaşlı görüyor insanlarımız devletimizden rica ediyorum bizlerede yardımcı olsun