Necmettin Erbakan Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alım İlanı

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapacak. Yüksek maaş ile KPSS puanı ile veya KPSS'siz sözleşmeli personel alımı yapılacak. İşte detaylar.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alım İlanı

Resmi Gazete'nin 20 Kasım 2019 tarihli yayımına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda olmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtildi. Ayrıca sözlemeli Bilişim personeli kadrolarıu için adaylara yüksek maaş verilmektedir.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine, 1 Network Uzmanı, 1 .Net Yazılım Uzmanı, 1 Yazılım Uzmanı ve 1 Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı olmak üzere toplamda 4 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Üniversitebünyesine alımını yapacağı sözleşmeli personel adaylarından, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlı ksorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, En az dört yıl eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi genel nitelikler aranır.

KPSS DETAYI:

2018 KPSS (P3) puanının %70 i (yüzde yetmiş) ile son beş yıl içinde İngilizce dilinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanın %30 unun (yüzde otuz) toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puan alan adaydan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday, üniversitemiz tarafından gerçekleştirilecek olan yazılı sınava çağrılacaktır. Yazılı sınavda başarılı olanlar sözlü sınava çağrılacaktır. KPSS (P3) puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS (P3) puanı 70 (yetmiş), yabancı dil puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak değerlendirilecektir. Yapılacak yazılı ve sözlü sınav sonucunda oluşacak kontenjan sayısına göre sözleşmeli bilişim personeli istihdam edilecektir.

BAŞVURULAR:

Üniversiteye sözleşmeli personel alımı başvuruları 20 Kasım 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 05 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece https://www.erbakan.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırılarak ve imzalanarak aşağıda sayılan belgelerle birlikte 05 Aralık 2019 tarihi mesai bitimine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Bera İş Merkezi No: 12 Kat: 22 Selçuklu/KONYA adresine şahsen veya son başvuru 20.11.2019 “ÇARŞAMBA” NAMIK 10096 “EBYS” “Çeşitli İlanlar” 4 tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE