Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 Puan İle 17 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Namık Kemal Üniversitesi personel alımına ilişkin duyuru yaptı. Namık Kemal Üniversitesi bünyesine farklı kadrolarda toplamda 17 sözleşmeli personel alacak. İşte detaylar.

Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 Puan İle 17 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Namık Kemal Üniversitesi 14 Kasım 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı Hemşire ve Tekniker kadrolarında alım yapacağını belirtti. Namık Kemal Üniversitesi bünyesine 13 Özel Bütçeden Hemşire, 3 Döner Serameden hemşire ve Özel Gelirden 1 tekniker olmak üzere toplamda 17 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alıyor.

Namık Kemal Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Gurubu puan durumuna göre puan şartı arayacaktır.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

Namık Kemal Üniversitesi bünyesine alımını yapacak olduğu 17 sözleşmeli personel adayından, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenli kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, ve hala sözleşmeli olarak çalışmıyor olmamamak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 50 puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 28 Kasım 2017 tarihine kadar Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mine
Mine - 5 yıl Önce

Universitenin kendi sitesinde hicbir ilan yok sonuclari nasil ogrenicez