Muş İl Özel İdaresi KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Muş İl Özel İdaresi personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre KPSS şartı olmaksızın farklı alanlarda alım yapılacak. İşte şartlar.

Muş İl Özel İdaresi KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Muş İl Özel İdaresi 2 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını bildirdi. Mühendislik ve Tekniker kadrolarında alım yapılacak. Adaylardan KPSS Şartı aranmıyor olup KPSS Siz Personel Alımı yapılacak.  Ancak adayların ilanda belirtilen genel ve özel niteliklere sahip olmaları gereklidir.

Genel Başvuru Şartları:

Adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmama, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak ve Muş İlinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

Özel Başvuru Şartları:

İnşaat Mühendisi: 1 Kişilik kadro ile alım yapılacak.

  • Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "İnşaat Mühendisliği" bölümünden lisans seviyesinde mezun olmak,
  • En az 5 yıl alanında çalışmış olmak ve bunu hizmet dökümüyle belgelemek,
  • En az 2 yıllık B sınıfı ehliyet sahibi olmak,
  • “Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik” ile ilgili eğitim almış olmak ve bunu belgelemek,

İnşaat Teknikeri : 1 Kişi alınacak.

  • Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "İnşaat" önlisans programından mezun olmak,
  • En az 5 yıl alanında çalışmış olmak ve bunu hizmet dökümüyle belgelemek,
  • En az 2 yıllık B sınıfı ehliyet sahibi olmak,
  • “Temel İstatistik Eğitimi” Sertifikasına sahip olmak,
  • “Fizibilite Raporu Hazırlama” eğitimi görmüş olmak ve bunu belgelemek,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Mu İl özel İdaresine personel alımı için başvurular 09 Aralık 2002 tarihi itibari ile başlayacak. En geç 11 Aralık 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. Adaylar başvurularını sadece Muş İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne ŞAHSEN teslim etmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE