Milli Savunma Bakanlığı Şoför Alımı Yapacak

MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı'ndan yapılan açıklama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere şoför alımı yapılacağı duyuruldu.

Milli Savunma Bakanlığı Şoför Alımı Yapacak
Milli Savunma Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere boş bulunan pozisyonların doldurulması için çok sayıda personel alımları yapılmaktadır. Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde bağlı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı yaptığı açıklaması ile personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuru ile şoför pozisyonu için personel alınacağı belirtildi. Peki toplam kaç personel alınacak? Kimler başvurabilir ve detaylar nedir?

Kimler Başvurabilir

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığından yapılan açıklama ile şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak olan personel Ankara İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak. 

En az lise mezunu olmak
Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak
SRC - 5 Belgesine Sahip Olmak

Toplam alınacak personel sayısı 9 şoför olarak duyurulmuş olup söz konusu aday Ankara İl Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olup yayımlanan bildiriye göre farklı bölgelerde ki iş yerlerinde de istihdam edecek. Başvurular 16 Aralık 2016 tarihimde başlamış olup 26 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapılmayan başvurular geçersiz sayılacak. Detayları öğrenmek ve başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 00:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
servet koyuncu
servet koyuncu - 5 yıl Önce

ben 12 yıldır özel güvenlikçi olarak çalışmaktayım her türlü srcye 1234 ve e sınıfı ehliyetlerine sahibim kpss almış olduğum puan 57 olup lise mezunuym

Ömer vurmaz
Ömer vurmaz - 5 yıl Önce

Ben 20 yıldır ağır vasıta şoförüm her türlü belgeye sahibim C E D src 234 psikolojik teknik dijital ehliyet Kpss den almış olduğum puan 61 dir Lise mezunuyum