Migros Mağazaları Çok Sayıda Personel Alıyor!

Migros Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yurt geneli çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir.

Migros Mağazaları Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin teknolojik mağazaları konusunda ilklere imza atan ve jet kasa modeli ile diğer marketlere örnek olmaya devam eden Migros Ticaret Anonim Şirketi yatırımlarını ara vermeden büyüttüğü gibi yine açık pozisyonlarına personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Migros Ticaret Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanarak ilan edilmesi ve başvuruların kabul edilmesi üzere interaktif iş ilanları sitelerine gönderilmektedir. Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile başvuru detayları nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Market Firması: Migros Ticaret Anonim Şirketi
Farklı Pozisyon Sayısı: 100'e Yakın
Türkiye Geneli Alınacak Eleman: Yüzlerce

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 100'e yakın farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Buna göre aşağıda verilmiş olan pozisyonlar için eleman alımı yapılacak.

TAZE GIDA PERSONELİ
ÜRÜN GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
MİGROS MAĞAZA PERSONELİ
MİGROS TAZE GRUP ELEMANI
KASİYER
PAZARLAMA STAJYERİ
MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
KASAP PERSONELİ
MİGROS MAĞAZALARI KASİYER-TEZGAHTAR

BAŞVURULAR

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyona yüzlerce personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak için adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/xXF3sp
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aytekin Karabudak
Aytekin Karabudak - 5 yıl Önce

Iyi calismalar is ariyorum ehliyetm var

Aytekin Karabudak
Aytekin Karabudak - 5 yıl Önce

Iss ariyorum ehliyetm de varr