Migros Eylül Personel Alımı İlanları Açıkladı! Lise Mezunu Adaylara Yönelik!

Eğitimlerinde en az lise ve dengi okullardan mezun olan adaylara yönelik olarak migros personel alımı ilanları açıklanıyor. Başvurular nasıl yapılacak ve başvuru şartları neler?

Migros Eylül Personel Alımı İlanları Açıkladı! Lise Mezunu Adaylara Yönelik!

Migros Eylül Ayı Personel Alımı İlanları Migros Ticaret Anonim Şirketi hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye genelinde pek çok sayıda şube açılmaya devam ediliyor. Açılan yeni marketlerde farklı pozisyonlarda çalışmak üzere personel alımı yapıyor. Genellikle tempolu çalışmaya alışık ve vardiya sistemine ayak uyduracak kişiler tercih edilecektir. Peki Migros da farklı pozisyonlarda çalışacak ilan için kimler başvuru yapabilir?

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  • 18 yaş üstü,
  • T.C vatandaşı,
  • En az lise mezunu,
  • İletişimi güçlü,
  • Güler yüzlü,
  • Sektörde tecrübeli,
  • Müşteri ilişkilerinde başarılı olan kişiler,
  • Vardiyalı çalışmayı kabul eden ve tempolu çalışmayı seven kişiler,
  • Uzun süreli çalışacak kişiler,

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Türkiye genelinde MİGROS marketlerde çalışacak kasiyer, tezgahtar, kasap, meyve-sebze personeli, şarküteri, mağaza personeli, taze gıda personeli, kozmetik satış personeli gibi farklı alanlarda çalışacak personeller alınacaktır. Aynı zamanda sıcak satış fırında çalışacak personele de oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Türkiye de bulunan 5M, Mjcet ve Macrocenter gibi Migros' a bağlı diğer süper marketler de çalışacak personel arayışında devam etmektedir. Hangi ilde, hangi pozisyonda personel ihtiyacı olduğunu https://www.migroskurumsal.com/ilanliste.aspx?t=7&IcerikID=36 adresine girerek öğrenebilir, başvurunuzu online bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ancak yukarıda belirtilen başvuru şartlarını sağlıyor olmanız gerekmektedir. Şuanda Türkiye’nin her ilinde Migros marketlerde personel açıkları birer birer kapanmaya başlıyor. https://basvuru.migros.com.tr/ Migros' un resmi sitesine giriş yaparak da ikamet ettiğiniz yerde bulunan Migros, 5M, Mjcet ve Macrocenter için başvuru yapabilirsiniz.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyda Begüm Çilatoğlu
Ceyda Begüm Çilatoğlu - 2 yıl Önce

İşi çobuk kavrarım hemn ogrenirim

Ceyda Begüm Çilatoğlu
Ceyda Begüm Çilatoğlu - 2 yıl Önce

Lojistik mezunuyum çubuk öğrenirim isi

Bircan kaya
Bircan kaya - 2 yıl Önce

Ben üniversite mezunuyum cabuk ogrenirim