Medical Park Personel Alımı 2017

Medical Park açtığı bir çok iş pozisyonu ile 2017 yılında da çok sayıda personeli bünyesinde işe alacak. Hangi pozisyonlarda alım olacak ve Başvurular nereye yapılacak? İşte hepsinin cevabı ilanın devamında yer almaktadır.

Medical Park Personel Alımı 2017
1993’ten günümüze Türkiye’de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu, 15 ilde 22 hastane ile hizmet vermektedir. Bugün toplamda 428 bin 500 metrekareyi aşkın kapalı alanda, 166 ameliyathane, 3 bin 506 yatak kapasitesi ve 13 bin 507 personeli ile sağlık ve hastane sektöründe önde gelen isimdir.

Medical Park Hastaneleri Personel Alımı 2016 yılında çok kişiyi işe aldı. 2017 yılında da alımlarına son hız ilerleyen Medical Park bu yıl tahmini 400 den fazla personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar farklı pozisyonlarda farklı bölgelerde yapılacak. İşte alım yapılan bazı açık iş pozisyonlar şöyledir;
  • Bilgi Sistemleri Görevlisi,
  • Eczane Mesul Müdürü,
  • Doğumhane Ebesi,
  • Enfeksiyon Hemşiresi,
  • Elektrik/Mekanik Teknikeri,
  • Donanım Destek Görevlisi,
  • Anestezi Teknikeri,
  • Depo Görevlisi,
  • Başhekim.
Alım yapılan açık iş pozisyonlarının sadece bazıları bunlardır. Bu pozisyonlar dışında da alım yapan Medical Park başvurularını online olarak almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz link yardımı ile açık iş pozisyonlarına ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaparken aranan şartlara dikatli bakmanız ve uygun olup olmadığınızı karar vermelisiniz. Aksi taktirde yapılan eksik başvurular veya yanlış başvurular kabul edilmez. Başvuru için ve detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

//www.medicalparkik.com/Acik_Pozisyonlar.aspx?Menu=1

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gokay cuvalci
Gokay cuvalci - 5 yıl Önce

Depo gorevlisı olarak calısabılırım lise mezunuyum.

Huriye  eşim mehmet
Huriye eşim mehmet - 4 yıl Önce

Bizde iş arıyoruz eşim hızlı ve ok iyi bir şöför ama gereken her şeyi yapabilir bende temiz titiz ve yaşadığı yere önem gösteren biriyim bize yardımcı olur musunuz acaba

kader kavaklı
kader kavaklı - 4 yıl Önce

saglık meslek lisesi mezunuyum iş arıyorum tel 0554 466 42 57

kadir kavaklı
kadir kavaklı - 4 yıl Önce

lise mezunu askerlini yapmış95dogumlu yum iş arıyorum lütfen yardımcı olun bana tel. 0554 466 42 57 acil