MEB Kozan Öğretmenevi KPSS siz Personel Alımı İlanı! En Az İlköğretim

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Aşçı alanında personel alımı yapacağını belirtti. Şartlar ve kadrolar burada.

MEB Kozan Öğretmenevi KPSS siz Personel Alımı İlanı! En Az İlköğretim

İŞKUR ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kozan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı pozisyonlarda olmak üzere personel alımı yapacağını bildirdi. KPSS siz Personel Alımı için alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartlarını paylaşıyoruz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

  • 1 Aşçı Başı,
  •  2 Aşçı,
  • 7 Aşçı Yardımcısı,
  • 7 Aşçı Çırağı,
  • 2 Kat Hizmetleri Elemanı,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

MEB Öğretmenevi alımını yapacağı pozisyonlar için adaylardan, 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından büyük olmamak, Türkiy eCumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İlgili Meslek Turizm veya Konaklama sektöründe deneyimli olmak, MEB onaylı belge sahibi olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

MEB Öğretmenevi personel alımı başvuruları sadece 2 Eylül 2021 tarihinde yapılacak. Adaylar başvurularını İstenen belgeler ile birlikte şahsen yapacaklar. Başvurular belgelerin içinde bulunduğu kozanogretmeneviisbasvuru@gmail.com adresine gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/48292/adana-kozan-ogretmen-evi-ve-aksam-okulu-mdr-ikt-isl-pers-alimi-02-09-2021.pdf

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 23:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevriye Akbaş
Cevriye Akbaş - 1 yıl Önce

30yas ustu olma
Zdiyorlar