Marketler Zinciri A101 Personel Alımı Yapacak!

Marketler zinciri a101 personel alımı yapacağını Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden ilan yayınlayarak bildirdi. Marketler zinciri iş başvuru ve diğer bilgiler haberimizde verilmiştir.

Marketler Zinciri A101 Personel Alımı Yapacak!

Perakende alanında müşterilerine hizmet sunmakta olan a101 marketler zinciri personel alımı yapacağını Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden duyurdu. İş başvuru detayları, personel alımı hakkında bilgi ve detaylar haberimizde.

a101 MARKETİN PERSONEL ALIMI SAĞLAYACAĞI KADRO DETAYLARI NEDİR?

a101 marketler zincirinin personel alımı yapacağı kadro detayları ise şöyledir; sadece reyon görevlisi kadrosu için alım sağlayacağını belirten a101 marketler zinciri hangi bölgelerden personel alımı sağlayacak?

a101 HANGİ BÖLGELERDEN PERSONEL ALIMI SAĞLAYACAK?

a101 Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden verdiği ilanlar neticesinde personel alımı yapacağı bölgeleri de açıkladı. Antalya, Balıkesir ve Sinop gibi bölgelerden personel alımı sağlayacaktır.

MARKETE NASIL İŞ BAŞVURUSU SAĞLANIR?

Perakende sektöründe hizmet sunan a101 marketler zinciri iş ilanlarını Türkiye İŞ Kurumu İŞKUR üzerinden yayınlamaktadır. Marketler zincirine iş başvurusu sağlamak isteyenler aşağıda yer alan bağlantıya giderek üye girişi yaparak ve ya üye kayıt işlemi oluşturarak iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirler.

Marketler zinciri iş ilanları için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Adayların yapması gereken yukarıda verilen bağlantıya giderek "iş yeri ünvanı" kısmına "a101" yazmalı ve "ara" butonuna basmalı ve marketler zincirinin ilanlarını listelemelidirler.

YORUM EKLE