Lise Mezunu Emekli Trafik Polisi Alımı Yapılacak! Güvenlik Görevlisi Kadrosunda!

İŞKUR üzerinden açıklanan yeni bir personel alım ilanında, genç adayların yerine emekli adayları ilgilendiriyor. Çünkü bu ilana trafik polisi olarak görev yapmış ve emekliye ayrılmış adaylar başvuru yapabilecek.

Lise Mezunu Emekli Trafik Polisi Alımı Yapılacak! Güvenlik Görevlisi Kadrosunda!

Türkiye'nin en büyük tema parkı olarak faaliyete geçen Ankapark'ın personel alım ilanları İŞKUR üzerinden açıklanmaya devam ediyor.

Ankara ili Atatürk Orman Çiftliğinde faaliyete geçen 2 Bin 100 dönümlük arazide; lazer tag çadırları, ateri çadır, dinozor orman çadırı, oyuncak çadırı, sinema çadırı gibi kompleksler bulunuyor.

Bu oyun ve eğlence alanalarından 31 Mart tarihine kadar ücretsiz bir şekilde yararlanacak. 31 Mart tarihinden sonra ise 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açık kalacak. Ücretler ise belli oldu. Buna göre girişler yetişkin ve çocuklar için 25 Tl olacak. Ayrıca 2 yaşına kadar çocuklar için ücretsiz olacak.

EMEKLİ TRAFİK POLİSİ ALIMI;

Ankapark'ın güvenliğinin sağlanması amacıyla emekli trafik komiseri alımı yapılacak. Ankapark'ta bulunan otopark güvenliğinin sağlanması amacıyla adayların emekli trafik komiserleri alımı yapılacağı müjdesi verildi. Adayların lise ve dengi okullardan mezun olmaları gerekmektedir.

Ankara ilinde Anpark'ta görevlendirilecek olan polis memuru trafik polisi meslek grubundaki alımlarda başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İlan ile ilgilenen adaylar cv lerini belirtilen mail adresleri üzerinden göndermeleri gerekmektedir.

İlana erişmek için İŞKUR üzerinden giriş yapmak ardından ilan numarası “00004899113” yazarak arama yapmak yeterli olacaktır.

Diğer personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz. İşin olsa mobil uygulamalarını indirmek için sayfanın sağ tarafında bulunan menülerden indirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 13:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erda
Erda - 4 yıl Önce

O kadar genc issiz varken neden emekli trafik polisi ?

Mustafa Öztaş
Mustafa Öztaş - 4 yıl Önce

Emekli polis diyorsunuz iyi güzel de Emekli Orman Muhafaza Memuru niye olmuyor.Ormancılarda kolluk görevlisi olarak görev yapıyorlar halbuki.

Halil
Halil - 4 yıl Önce

Emekli alımlarının asker personel içinde olması

Kurt
Kurt - 4 yıl Önce

Sacma sapan bir ulke haline geldik emekli trafik polisimi ise aliyorsunuz o kadar issiz var neden onlardan biri leri ekmek yemesin !Allah bildigi gibi yapsin alani !!

Ali
Ali - 4 yıl Önce

Gençleri bıraktınız emeklilere iş veriyosunuz Allah hakkımızda hayırlısını versin nediyelim

Emin öztiryaki
Emin öztiryaki - 4 yıl Önce

SECIM AYAGINA,ATIN YALANI,S,,,,INANANI???

33 yaş işsiz
33 yaş işsiz - 4 yıl Önce

O kadar işsiz güvenlik adayı varken emekli trafik polisi istiyorlar yazık

Engin
Engin - 4 yıl Önce

Çift dikiş olacaklar yani millet iş bulamazken emekliliği hak ettiği halde emekli olamazken siz devletin kadrosundan emekli olmuş insanları tekrar işe almak çabasindasiniz bu neyin aklı böyle