LC Waikiki Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları ve Kadrolar Neler?

LC Waikiki bir çok pozisyonda personel alımı yapacağını ilan etti. 81 il genelinde çalışacak deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacaktır. Detaylar haberde.

LC Waikiki Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları ve Kadrolar Neler?

Türkiye’de faaliyet gösteren firmalardan biri de LC Waikiki olup Türkiye’nin 81 il ve ilçesinde mağazaları bulunan firma, bünyesinde farklı kadrolarda çalıştırmak üzere personel alımı yapılacak olup alımın yapılacağı kadrolar ve başvuru şartlarına ilişkin haberin devamında yer almaktadır.

Denim Kategori Satış Danışmanı Alımı

İlgili kadrolar için adayların sağlanması gereken şartlar arasında en az 3 ay satış danışmanı olarak görev almış olmak, iletişim yönü güçlü ve dışa dönük,ç Giyim kategorisinde, ürün bilgisi bulunan ve farkındalığı olan,Moda ve trendleri takip eden,Müşteri hizmeti ve beklentisini anlama konusunda istekli,Stok takibi kuvvetli,Görsel düzenleme standartlarına hakim olmak şartları aranmaktadır.

Home Kategori Satış Danışmanı

Kadroya yönelik başvurularda istenen şartlar arasında En az 3 ay satış danışmanı olarak görev almış olmak,İletişim yönü güçlü ve dışa dönük,Home kategorisinde, ürün bilgisi bulunan ve farkındalığı olan,Moda ve trendleri takip eden,Müşteri hizmeti ve beklentisini anlama konusunda istekli olmak şartları aranmaktadır.

Bt Güvenlik Mühendisi

İlgili kadro için yapılacak olan alımlarda ercihen üniversitelerin, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar mühendisliği veya dengi bölümlerinden mezun, Kendisini yazılı ve sözlü ifade edebilecek düzeyde iyi İngilizce bilgisine sahip,Bilgisayar güvenliği, ağ güvenliği, işletim sistemi güvenliği, uç nokta güvenliği, bilgi güvenliği ve risk yönetimi konularında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen CCSA, CCSE, FCNSA, FCNSP, Security Analyst sertifikalarından birine sahip olmakNetwork ve sistem bilgisine sahip ve diğer şartlara sahip olmak gerekmektedir.

Satış Danışmanı - Ankara Ankamall

Ankara Ankamall 2 mağazamızda çalışmak üzere;En az lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet edenFull Time ,Part Time , Kısmi Part Time Satış Danışmanları alınacaktır.

139 alanda yayınlanan ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak isteyenler için ilgili adres: //bit.ly/330ezJ4

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer mete
Ömer mete - 2 yıl Önce

Siteyi açamıyorz