LC Waikiki 75 Açık İş İlanı İle Mağazalarına Personel Alım İlanı 2019

LC Waikiki resmi internet sitesi üzerinde yeni ilanlar yayımladı ve toplamda 75 açık iş pozisyonu ile Türkiye genelinde bulunan mağazalarına personel alımına devam ediyor. İşte detaylar.

LC Waikiki 75 Açık İş İlanı İle Mağazalarına Personel Alım İlanı 2019

Türkiye genelinde pek çok şubesi bulunan LC Waikiki personel alımına 2019 yılında da devam ediyor. Firma internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile çok farklı kadrolara alım yapacak. Açık iş ilanları site üzerinde yayınlanıyor. Personel alım ilanlarına online ya da şubelere giderek bizzat başvuru yapabilirsiniz.

Part time ya da tam zamanlı iş arayanlar ilanları inceleyerek aşağıdaki pozisyonlara başvuru yapabilir;

  • Müdür

  • Mağaza sorumlusu

  • Satış danışmanı

  • Güvenlik

  • Kasa görevlisi

  • Muhasebe elemanı

  • Görsel düzenleme sorumlusu

  • Network mühendisi

Bu pozisyonlarda çalışmak isteyen adaylardan aranan bazı kriterler de bulunuyor. İlkokul, lise ve ön lisans mezunu bayan ya da erkek adaylar talep ettikleri pozisyonlara başvurularını en kısa zamanda yapabilirler. Yalnıza aktif olarak iş arayanlar değil, yeni mezun ve kariyer hedefi olan ya da stajyer öğrenciler için de uygun pozisyonlar bulunuyor.

LC Waikiki personel alımı için listelenmiş 75 adet açık pozisyon bulunmaktadır. Türkiye genelinde farklı pozisyonlarda yer alan ilanlara göz atabilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Mağazanın bulunduğu bölge ikametli olmanız da aranan şartlardan bir tanesidir. Alım şartları açık olan pozisyona göre değişiklik göstermektedir. İlanlar üzerinden aranan şartlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve hemen başvurunuzu yaparak siz de LC Waikiki ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Başvurularınız İnsan Kaynakları yetkilileri tarafından incelenecektir. Pozisyona uygun olmanız dahilinde iş görüşmesi için randevu verilir.

Online Başvuru : //corporate.lcwaikiki.com/kariyer-firsatlari

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 23:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sümeyye Öztürk
Sümeyye Öztürk - 3 yıl Önce

Torpil olmadan hiçbirşey gecmiyor