Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS Siz 15 Personel Alımı Yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı yeni bir ilan yayımlayarak bünyesine işçi personel alımı yapacak. Mezuniyet şartı ve KPSS şartı olmaksızın ilan detayları haberimizde.

Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS Siz 15 Personel Alımı Yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS Siz Personel Alımı yapacak.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilan ile Bakanlık 15 kişilik boş kadro ile Kadıkalesi Kazı Başkanlığında görevlendirmek üzere farklı kadrolarda personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre adaylara Mezuniyet şartı yok. Peki kimler başvuru yapabilecek? İlanın detayları nedir? Başvuru süresi ne zamanada kadar? İşte detaylar.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Kültür ve Turizm Bakanlığı Kadıkalesi Kazı Başkanlığı

Pozisyon Sayısı: 15

Alım Yapılacak Pozisyon: Tarihçi, Arkeolog, Mimar, Taş ustası ve Beden İşçisi

Deneyim Süresi: En az 1 yıl

Niteliği: Geçici

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kazı Başkanlığı bünyesine alımını yapacağı pozisyonlar için adaylardan, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kazı bölgesine yakın ikamet etmek, Meslek sınıfından veya öğrenci olmak, Arkeolojik Kazı Deneyimi olmak, Görevini yerine getirmesine engel sağlık sorunu olmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

İŞKUR Aracılığı ile yayımlanan Kurum Dışı ilanına göre Kadıkalesi Kazı Başkanlığı personel alımı başvuruları en geç 31 Aralık 2020 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular Kadıkalesi Kazıevi Kuşadası / Aydın adresine yapılacak.

YORUM EKLE