Kültür ve Turizm Bakanlığı 3 Şehir'de 102 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilanlara göre 102 kişilik kadro ile alım yapılacak. İşte ilanlar.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 3 Şehir'de 102 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı 102 Perosnel Alımı yapılacak. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre 3 farklı şehirde bulunan Kazı Başkanlıklarına işçi perosnel alımı yapılacak. İlanlar İŞKUR Kurum dışı ilanlarında yayımlanmış olup İşin Olsa ekibi olarak haberimizde sizlere ilanların detayların, Başvuru şartlarını ve kadro dağılımlarını sizlerle paylaşıyoruz.

ALIM YAPACAK KAZI BAŞKANLIKLARI:

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan kazı başkanlıkları bünyelerine farklı kadrolarda alım yapacak. İşte Başkanlılıklar ve kadroları şöyledir:

Denizli Tripolis Kazı Başkanlığı: 3 Arkeolog, 1 Restorasyon Teknikeri olmak üzere toplamda 4 personel alımı yapılacak.

Çorum Ortaköy Kazı Başkanlığı: 10 Beden İşçisi alınacak.

Aydın SUltanhisar NYSA Kazı Başkanlığı: 75 Beden İşçisi, 6 Mimar, 6 Arkeolog ve 1 Sanat Tarihçisi olmak üzere 88 personel alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan 3 farklı ildeki kazı başkanlıkları bünyelerine alımını yapacağı personel adaylarından " Erkek olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Adli Sicil Kaydı olmamak, Alım yapılacak il ve ilçede ikamet ediyor olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Arazide çalışmasına engel herhangi bir sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Programında mezun olmak " gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR:

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı için başvurular şahsen yapılacak. Söz konusu Kazı Başkanlıklarına personel başvuruları son başvuru gününe kadar yapılacak. Bu kapsamda aşağıda son başvuru tarihine kadar başvurular, Diploma Fotokopisi, İŞKUR iş Arayan Kaydı, Adli Sicil belgesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, İkametgah belgesi, Sağlık raporu, Vesikalık fotoğraf, Askerlik durum belgesi ile yapılacak.

Denizli Tripolis Kazı Başkanlığına başvurular en geç 28 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak. Çorum Ortaköy Kazı Başkanlığına başvurular en geç 21 Eylül 2020 tarihine kadar ve Aydın Sultanhisar NYSA Kazı Başkanlığına ise en geç 16 Ekim 2002 tarihine kadr başvuru yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 13:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Refik colak ve lamia colak
Refik colak ve lamia colak - 3 yıl Önce

Biz iki kardesiz yeni köyden tasindik manisaya ama durumumuz yok kiradayiz kardesim hem tedavi goruyo hemde cok zor durumdayiz lutfen bizede yardimci olurmusunuz bilgisaysr veya tablet hic bir turlu ders calisamiyoruz annem ve babamin telefonlarida tuşlu eski tlfnlardan brimiz orta bire gidiyo bende orta ikiye gidiyorum derslerimi yapamiyorum diye cok uzuluyorum

Suheyla
Suheyla - 3 yıl Önce

Kurumlararası ya da kurum içi yer değiştirme desinler adına daha dogru olur. Bir önceki alim gibi

Melih dinleyen
Melih dinleyen - 3 yıl Önce

Iskur ilan numarasi nedir

Aslı
Aslı - 3 yıl Önce

Biz üç kardeşim tablet ve Bilgisayarımız yok ben 10.sn kardeşlerim 8 ve 6 hiç bir şekilde derslere giremiyoruz birileri sesimizi duysun lar artık

Yusuf
Yusuf - 3 yıl Önce

Ben lise 1 gidiyorum tablet im yok bilgisayar im yok eba ya giremiyorum annemin telefonu tuşlu babam in telefonu tuşlu yani tablet ve bilgisayar veriyorsanız benide görün

Ahmet yasa ve Berfe yasa
Ahmet yasa ve Berfe yasa - 3 yıl Önce

selam ben 11yaşındayım 6 sınıfa gidiyorum kardeşim 10 yaşında 4 sınıfa gidiyor evde okuyan abi kardeşiz maddi durumlar el vermediği için tablet alamiyoruz eğitimimizden geri kalmak istemiyoruz lütfen sesimizi duyun her bir fidan umuttur geleceğimiz dir okumak istiyorum. saygilar

Salih kaval
Salih kaval - 3 yıl Önce

Merhabalar lise 1e geçtim 4kardeşiz bir tabletle hepimiz girememiyoruz biraz yardımcı olun.

Salih kaval
Salih kaval - 3 yıl Önce

Merhabalar lise 1e geçtim 4Kardeşiz bir tabletle hepimiz giremiyoruz biraz yardımcı olun.