KPSS'siz Personel Alımı İlanı: Türkiye Geneli Kızılay İş İlanları 2019

Türk Kızılay Türkiye Geneli personel alımı ilanları yayımlaya devam ediyor. 2019 yılı içerisinde başvuruları hala devam eden ve yeni yayımlanan ilanlar şöyle.

KPSS'siz Personel Alımı İlanı: Türkiye Geneli Kızılay İş İlanları 2019

Ülkemizde yardım amacı ile kurulmuş olan Türk Kızılay yeni projelerinde görevlendirmek üzere personel alımı ilanları yayılamaya devam ediyor. Eylül ayında ve Ekim ayı başlarında yeni yayımladığı iş ilanları ile gündeme gelmiş olan Türk Kızılayı yeni personeller istihdam etmeye devam ediyor. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu ilanları her daim aktarmaya devam ediyoruz ve bu haberimizde de Tüekiye Geneli yayımlanmış olan Personel alımı ilanlarından bahsedeğiz.

TÜRKİYE GENELİ POZİSYON DAĞILIMI NEDİR?

Kızılay farklı şehirlerde olmak üzere ve Türkiye geneli alımları ile bünyesindeki eksikliği kapatma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Ağustos ayı içerisinde, Grafiker (Engelli Personel) (GEP-2019) ve Veri Doğrulama Uzmanı pozisyonlarında alım yapaacağını ilan etti.

Eylül ayında ise, Program Proje Uzmanı, Psikososyal Hizmetler Müdürü, Toplum Sağlığı Hizmetleri Müdürü, STAJYER ve Doktor kadroları için alım yapacağını açıkladı.

Son olarak ise bir haftada yani Ekim Ayı içerisinde yayımlamış olduğu ilanlara göre, Acil Tıbbi Müdahale Birim Yöneticisi, Acil Sağlık Yardımları Müdürü, Uzaktan Eğitim Yetkilisi, İlk Yardım Eğitimcisi ve Gençlik Çalışanı pozisyonlarında alım yapacağını açıkladı.

Bu anlamda Kızılay 12 farklı ozisyonda KPSS şartı olmadan personel personel alımı yapacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türk Kızılayı KPSS siz personel alımı yapacak olup adaylardan KPSS dışında bazı nitelikler talep ettiğini duyurdu. Başvuru şartlarına bakacağımız taktide adaylardan aşağıdaki nitelikler aranacak.

 • İletişim becerisi yüksek,
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Gelişime açık, 
 • Sorumluluk sahibi,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli 
 • Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • Herhangi bir sağlık problemi olmamak, 
 • Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmamak,

Genel şartları aranacak. Ayrıca pozisyonuna göre bazı özel niteliklerde aranmakta olup adaylar bu özel niteliklere ilanların detaylarından ulaşabilirler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay personel alımı başvuruları Kızılayın resmi internet adresi üzerinden yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda adayların Kızılay kariyer adresine üye olmaları ve üyrlik bilgileri ile Elektronik ortamda başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

 KIZILAY PERSONEL MAAŞLARI:

Kızılay personel alımı ilanlarına başvuru yapacak olan adaylar en çok ne kadar maaş alındığını merak etmektedirler. Alım yapılacak pozisyonlara bakıldığında adaylara en az 5 bin TL maaş verilecek. Ayrıca maaşlar kadrosuna göre ise 15 BİTL veya 20 BİN TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Başvuru Ve İlanların Detayları: https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE