KPSS En Az 60 Puan İle Harran Üniversitesi 125 Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Harran Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 125 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

KPSS En Az 60 Puan İle Harran Üniversitesi 125 Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Harran Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre Harran Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 125 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak alım yapacağını belirtti. Buna göre Harran Üniversitesi adaylardan bazı şartlar arayacak ve bu şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir. Söz konusu ilan ile Harran Üniversitesi KPSS en az 60 puan ile personel alımı yapacak.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Harran Üniversitesi bünyesine 125 kişilik boş kadro ile, 100 Hemşire, 1 Röntgen teknisyeni, 3 Ebe, 2 Fizyoterapist, 2 Diyetisyen ve 19 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Harran Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı kadrolar için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR: 

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularına 05 Haziran 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 19 Haziran 2018 tarihine kadar başvuru yapmış olmaları şarttır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için //personel.harran.edu.tr adresini ziyaret etmeleri gereklidir. İlanın tam metnine ulaşmak için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE