Kızılay Yüzlerce Personel Alımı Yapacak! Yeni İlanlar Açıklandı!

Türk Kızılayı, kendi kariyer portalı üzerinden eğitim düzeyinde lisans mezunu olan yüzlerce personel alımı yapacak. Başvurular başladı! Hangi şartlara sahip adaylar başvuru yapabilir?

Kızılay Yüzlerce Personel Alımı Yapacak! Yeni İlanlar Açıklandı!

Türkiye'nin insani yardım kuruluşu alanında önemli görevler sürdüren Kızılay yeni personel alım ilanları açıkladı. Buna göre başvurularda hangi şartlar aranacak. Nasıl başvuru yapılabilecek?

Ankara ilinde görevlendirilmek üzere veri doğrulama uzmanı, iletişim asistanı, uzaktan eğitim yetkili alanlarında personel alımları yapılacak.

Uzaktan eğitim yetkili personellerinin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmaları, bilgisayar, eğitim bilimleri, endüstri mühendisliği işletme ile yönetim bilimleri kalite yönetimi alanlarından mezun olmaları, Daha önce eğitim yönetim sistemlerini ve öğrenme yönetim sistemlerini kullanmış bu alanlarda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan adaylar başvuru yapabilecekler. Eğitim senaryosu geliştirebilen bu alanda deneyimli olan, eğitim içeriklerini grafik tasarım bilişimi teknolojileri ile videolar konusunda tecrübe sahibi olan adaylar başvuru yapabilirler. Ayrıca askerliğini tamamlamış olmaları gerekli olacak. Kurulacak olan yeni uzaktan eğitim sistemleri süreçlerini takip etmek ve yönetmek için başvurular başladı.

KIZILAY SAĞLIK PERSONELİ ALIMI;

İlk yardım eğitimcisi alımında ise sağlık ile ilgili bölümlerden mezun olmak ilk yardım sertifikasına sahip olmak bu alanlarda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olma ve office programlarını kullanabilmek iletişim gücüne sahip adaylar başvuru yapabilirler. Ayrıca adayların yabancı dil seviyesinde en az ilk yardım eğitimi verebilecek seviyede olması gerekecek.

Ruh sağlığı hemşiresi alımında ise adayların lisans bölümlerinden hemşire ya da hemşirelik ve sağlık hizmetleri bölümlerinden mezun olmaları istenilecek. Buna göre psikiyatri hemşireliği alanında yüksek lisans yapmış olmaları gerekmektedir. Ruh sağlığı ve halk sağlığı ve psiko sosyal destek konularında bilgi sahibi olmak gerekli olacaktır. Ayrıca ilk yardım konusunda eğitmenlik yetkili sertifikalar istenilecek. 2 yıl iş tecrübesi gerekli olacak.

Veri doğrulama uzmanı alımlarında adayların lisans bölümlerin istatistik, endüstri mühendisliği ile lisans bölümlerinden mezun olmaları veri analizi veri doğrulaması ve raporlama konusunda tecrübeli olmaları gerekli olacak. Ayrıca ileri seviyede office programlarına hakim olmak ileri derece exel ile acces bilgisine sahip olmak gerekli olacaktır.

KIZILAY LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Çağrı merkezi operatörü alımlarında adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Buna göre iyi derece de Arapça dilini bilmeleri istenilecek. İkinci dil olarak kürtçe bilmeleri istenilecektir. vardiyalı çalışma esaslarına ayak uydurabilen adaylar arasından Gaziantep ilinde ikamet etmek gerekli olacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay lise ve lisans mezunu adaylar arasından alacağı çok sayıda personel alımı başvurularını online olarak internet ortamında yapcak. Buna göre https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerindne giriş yapmak ve başvuruları tamamlamak istenilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 21:11
YORUM EKLE