Kızılay Yüksek Maaşla Personel Alıyor! Kadrolar ve Başvuru Şartları Neler?

Kızılay yüksek maaşla çeşitli branşlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarla ilgili kadro detayları ve başvuru koşulları için haberimizi takip ediniz.

Kızılay Yüksek Maaşla Personel Alıyor! Kadrolar ve Başvuru Şartları Neler?

Türk Kızılayı resmi internet sitesinde ekim ayı sonunda yayınladığı yeni personel alım ilanlarında en az lisans mezunu öğrenim şartı ile farklı pozisyonlarda personel istihdam edeceği açıklanmıştır. Kurumun sitesinde yer alan ilanların detaylarına yönelik bilgiler ise haberin devamında yer almaktadır.

Eğitim Asistanı

İlgili kadro için adayların Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak,Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim içeriği hazırlama,değerlendirme ve raporlama konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi olmak,İyi derecede İngilizce konuşup, anlayıp, yazabilmek (İngilizce bilgisi test edilecektir),Organizasyon becerisine sahip olmak, Etkili yazılı ve sözlü iletişim kurabilmek,Analiz, yorumlama ve raporlama yapabilmek,MS Office programlarını etkin kullanabilmek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak şartları aranmaktadır.

Kurumsal Bağış Uzmanı

Kadroya başvuru yapmak isteyen adayların Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan (Tercihen İİBF, Pazarlama, İletişim bölümleri),Tercihen İlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi olan,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,İyi düzeyde MS Office programlarını kullanan,Tercihen SAP kullanım bilgisine sahip,Tercihen 'Proje Yönetim Sertifikasına sahip,Seyahat engeli olmayan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,Askerlik hizmetini tamamlamış olan (erkek adaylar için) şartları aranmaktadır.

Finans Asistanı

Bu kadro için adayların En az lisans mezunu olmak,Tercihen İşletme, İktisat, Bankacılık ve Finans, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun olmak,Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilmek,Analiz, yorumlama ve raporlama yapabilmek,Seyahat engeli bulunmamak,Aktif araç kullanabiliyor olmak,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Sağlık Uzmanı

Adayların Üniversitelerin Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri 4 yıllık Lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce ya da Arapça bilen,Tercihen Pedagojik Formasyon eğitimi sertifikası olan,Tercihen ilk yardım eğitmeni olan,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ya da proje süresince tecilli olma şartlarını yerine getirmesi istenmektedir.

Kızılay’ın kariyer sitesinden online başvuru yapmak ve diğer alım ilanlarına ulaşmak için: //bit.ly/2Zq0EKI

YORUM EKLE