Kızılay, Yeşilay, Lösev Türkiye Genelinde Binlerce Personel Alımı! Lise Mezunu!

Türkiye genelinde şubeleri bulunan Lösev kurumların idari, sağlık, yönetici kadrolarında personel alımı yapılacak. Lösev, Yeşilay ve Kızılay alımı başvurularında en az lise mezunu olmak yeterli olmaktadır.

Kızılay, Yeşilay, Lösev Türkiye Genelinde Binlerce Personel Alımı! Lise Mezunu!

Kızılay en az 7 Bin Tl maaş ile personel alımı açıkladı. Adaylar Türkiye'nin insani yardım kurumlarından olan Türk Kızılayında görev yapmak için hangi başvuru şartlarına sahip olmaları gerekmektedir. Başvurular nasıl yapılacak konularını merak etmektedir. Kızılay Kariyer portalı üzerinden kızılaylı olmak isteyenler için açık pozisyonlar açıklandı.

Ankara ilinde işe alım uzmanı, organizasyonel gelişim ve ücret yönetimi uzmanı, insan kaynakları iş ortağı, performans ve yetenek uzmanı alımları yapılacak. Türkiye genelnde doktor alımı olacak. Şanlıurfa ilinde Konya, Kayseri ve Kahramanmaraş illerinde ise psikiyatri kadrolarında alımlar yapılacaktır.

İşe alım uzmanı alımında 3 yıl tecrübe, Lisans mezunu, iyi derecede ingizlice bilgisi, office programlarına hakip, Sap ve SF kullanabilmek gerekmektedir. İnsans kaynakları iş ortağı alımında ise Lisans mezunu olmak, 5 yıl tecrübeli, olmak, ingizlice bilgisinin olması gerekmektedir. Diğer alımlardaki ilanlara erişmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki linkten detaylara erişebilirsiniz.

YEŞİLAY PERSONEL ALIMI;

Yeşilay cemiyetini 1920 yıllarından bu yana insanların bağımlılığından kurtulmalarına yönelik olarak yürütülen çalışmaların tüzük çalışmaları ile birlikte kapsamlı bir mücadele alanına dönüşmesiyle ülke genelinde kapsamlı bir kurum haline gelişmişti. 32 farklı ilan ile ülke genelinde yeni eleman alımları yapılacak. Kadrolarda Klinik psikolog, sosyal hizmet uzmanı, halkla ilişkiler, crm uzmanı kadroalrı daha fazladır. //bit.ly/2KR3FPV adresi üzerinden erişebilirsiniz.

LÖSEV PERSONEL ALIMI;

Türkiye genelinde Lösev hastanelerinde, vakıflarında otellerinde ve akademik merkezlerinde görevlendirilmek üzere açıklanan personel alımı ilanlarında binlerce kişi istihdam edilecek. İşin olsa ekibi olarak geçtiğimiz günlerde açıklanan ilanların tamamını ve başvuru şartlarını açıklamıştık. Başvuru yapacak adaylar için Bu yazımız da da başvuru sürecini devam ettiğinizi aktarmak istiyoruz. İlanlara erişmek isteyen adaylar aşağıdaki link üzerindne ilanlara erişebilirler. Genel başvuru şartları ise şu şekildedir.

GENEL ŞARTLAR;

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 16:14
YORUM EKLE