Kızılay Yeni KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Doktor Alımı 2020

Kızılay personel alımı için Eylül ayı itibari ile ilan yayımladı. Yeni yayımlanan ilanlara göre KPSS şartı olmaksızın Doktor alımı yapılacak. Şartlar ve detayları şöyledir.

Kızılay Yeni KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Doktor Alımı 2020

Türk Kızılayı personel eksikliğini karşılamak üzere yeni personel alımı ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre farklı niteliklerde Doktor Alımı yapılacak. Bu yönde İşin Olsa ekibi olarak sizlere yayımlanan ilanlar hakkında detayları aktaracağız. Peki kimler başvuru yapabilecek? Adaylardan aranan şartlar nedir? Tüm detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

KPSS ŞARTI ARANMAYACAK!

Kızılay personel alımı için adaylardan herhangi bir KPSS şartı talep edilmiyor. Kızılay tarafından yayımlanan tüm ilanlarda KPSS Siz Personel Alımı yapılmaktadır. Kızılay adaylardan KPSS yerine farklı değerlendirme ve mülakat yöntemleri ile değerlendirmeler yapıyor.

YENİ YAYIMLANAN PERSONEL ALIMI İLANALRI:

Kızılay uzun süredir personel alımı ilanı yayımlamıyordu. Az önce 24 Eylül 2020 tarihi itibari ile gelmiş olan duyurulara göre Kızılay Doktor alımı yapacak. Alımlar farklı alanlarda yapılacak olup alımar farklı illerde yapılacaktır. İşte alım kadroları:

  • Doktor (Doktor 2018)
  • Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Doktor 2020)

BAŞVURU ŞARTLARI:

Kızılay Doktor adaylarından genel olarak, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sosyal sorumluluk bilincine sahip, Mecburi hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gibi nitelikler talep edecek.

Doktor (Doktor 2018) Özel Şartları: Tıp Fakültesi mezunu, (uzman veya pratisyen)

Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Doktor 2020) Özel Şartları:  Tıp Fakültesi mezunu olup  Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip ve Tercihen kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarına yönelik alanlarda (kan bağışçısı tarama ve doğrulama testleri, immünohematolojik testler, kalite kontrolü) en az 3 yıllık deneyim sahibi olmak şartları aranacak.

ALIM YAPILACAK İLLER:

Doktor (Doktor 2018) alımları İstanbul (Avrupa-Anadolu), Çorlu, Düzce, Edirne, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Aydın, Ankara, Marmaris, Denizli, Van, Mardin, İzmir, İzmit, Erzurum, Diyarbakır, Kayseri, Trabzon illerinde yapılacak.

Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Doktor 2020) alımları ise sadece Ankara ilinde yapılacaktır.

BAŞVURULAR:

Kızılay personel alımı başvuruları sadece Elektronik ortamda Resmi kariyer adresi üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvuru için " basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx " adresinden üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra CV gönderek başvuru yapabilecekler.

YORUM EKLE