Kızılay Yeni İlan Açıkladı! Gençlik Çalışanı Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı yeni personel alım ilanı açıkladı. Türkiye genelinde istihdam edilmek üzere açıklanan ilanlarda dört yıllık bölümlerden mezun olan adaylara yönelik olarak Suriyeli çocukların ve gençlerin psikososyal gelişimine destek olmak üzere personel alınacak.

Kızılay Yeni İlan Açıkladı! Gençlik Çalışanı Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı gençlik çalışanı personel alımı yapacak!

Toplumsal dayanışmayı arttıran ve kurulduğu 1800 yıllarından beridir gerek Türkiye gerek tüm dünya ülkelerinde insani yardım konularında ihtiyaç sahiplerine ulaşan yardım kuruluşu Kızılay yeni istihdamlar yapacak.

UIusal ve Uluslararası yardım merkezlerinden bir tanesi konumunda bulunan Kızılay'ın geçtiğimiz günlerde adaylara duyurduğu personel alım ilanında adaylar 13 ilde görevlendirilecekler.

Suriyeli çocukların ve gençlerin psikososyal yardım edilmesinde ve gelişmelerinde destek olmak üzere bir proje yürütülmekte. Adayların hangi niteliklere sahip olması gerektiği belli oldu.

BAŞVURU ŞARTLARI

Eğitim fakültelerinden, psikoloji ve sosyal hizmetler alanlarından mezun olanların pedogojik formasyon eğitimi sahibi en az 1 yıl çocuklarla görev yapmış  adayların iyi derecede Arapça ve Türkçe bilgisine sahip olmaları iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi, gelişime açık, office programlarını kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, erkek adayların askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

HANGİ İLLERDE PERSONEL ALINACAK?

Adaylar 13 farklı ilde görevlendirilecek. Buna göre Kilis, Kayseri,Konya, Mardin, Şanlıurfa, İstanbul, Ankara, Kahramanmaraş, Hatay, İzmir, Adana, Gaziantep illerinde görevlendirmeler yapılacak.

İlana başvurular Kızılay kariyer portalı üzerinden yapılacak. Adayların aşağıdaki linki kopyalayıp başvuru adımlarını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru adresi üzerinden giriş yapmak için üye olmak ve ardından e-posta, şifre ile giriş yapmak gerekmektedir. Diğer ilanlardan anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Başvuru adresi: https://basvuru.kizilaykariyer.com/MF53QFHKU34VWBZSRQL6VNJ6H2.JOB

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
lanet olsun tum suriyekilere
lanet olsun tum suriyekilere - 4 yıl Önce

turklerin piskolojoso ne olcak obkar insan degilmii ulan ne suriyeliymis kardesim bee kendi ulkemizde suri kadar degerimiz yok llann