Kızılay Türkiye Geneli KPSS'siz Personel Alımı Devam Ediyor

Türk Kızılayı personel alımları yayımlanmaya devam ediyor. Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyetine devam eden personel alımı ilanları şöyledir.

Kızılay Türkiye Geneli KPSS'siz Personel Alımı Devam Ediyor

Türkiye geneli Kızılay personel alımları devam ediyor. Ekim ayı içeirsinde yayımlanan ve 2019 yılı içerisinde yayımlanan Kızılay personel alımı ilanları için başvuru süreci hala deva ediyor. Ayrıca yayımlanan ilanlara göre adaylardan KPSS şartı aranmıyor ve adaylar başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen başvuru şartlarını taşıyor olmaları gereklidir.

10 POZİSYON İÇİN DAĞILIM NEDİR

Kızılay farklı pozisyonlardan olmak üzere bir çok alanda personel alımı yapacak. Bu yönde alım yapılacak pozisyonlar şöyledir;

  1. Uzaktan Eğitim Yetkilisi (EY092019)
  2. Program & Proje Uzmanı (PU022019)
  3. Doktor
  4. İletişim Asistanı
  5. Çağrı Merkezi Operatörü
  6. Gençlik Çalışanı
  7. Veri Doğrulama Uzmanı
  8. Klinik Psikolog
  9. İlk Yardım Eğitimcisi
  10. Ruh Sağlığı Hemşiresi

Yayımlanan 10 farklı pozisyon için alımlar, Kilis, Hatay, Urfa , Gaziantep, Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa, Gaziantep,Konya, Adana,Kahramanmaraş,Kayseri ve Türkiye geneli alımlar'da mevcuttur.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kızılay personel alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylar belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir.

Bu kapsamda adyalardan Alım yapılacak pozisyonuna göre gerekli tecrübe ve niteliğe sahip olmak, En az lise mezunu olmajla birliktei Ön Lisans veya lisans mezunu olmak, Görevini yerine getirmesine engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmek, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmamak gibi nitelikleri taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Kızılay personel alımı ilanlarına başvurular Şahsen İnternet ortamında yapılması gereklidir. Başvuru yapacak adaylar https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinden başvuru yapabilecekleridir. İnternet ortamında yapılacak başvurular uygun görüdlüğünde adaylar alumlu dönüş sağlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 22:45
YORUM EKLE