Kızılay Sağlık Personel Alımı İlanı! KPSS Şartı Yok ( Kardiyoloji Uzmanı )

Kızılay personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın Sağlık Alanında görevlendirmek üzere sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek. Detaylar haberde.

Kızılay Sağlık Personel Alımı İlanı! KPSS Şartı Yok ( Kardiyoloji Uzmanı )

Kızılay Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi Kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kızılay Sağlık A.Ş bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İstanbul'da bulunan birimine personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda Kızılay Sağlık alanında 2 hastane ve tıp merkezleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Bünyesinde yeni Sağlık Personeli Alımı gerçekleştirmek için ilan yayımlandı.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım yapılacak İl: İstanbul

Kontenjan : Kardiyoloji Uzmanı

Yayımlanma Tarihi: 15 Haziran 2023

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Kızılay personel alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

Kardiyoloji Uzmanı Özel Şartları Nedir?

  • Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, teknik ve teknolojilere hakim, tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,
  • Branşı ile ilgili branşının gerektirdiği vizyona sahip,
  • Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
  • İletişim yeteneği güçlü, pozitif,
  • Tam zamanlı çalışabilecek.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kızılay Personel alımı başvurusu ilanın yayım tarihi olan 13 Haziran 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular sadece online olarak Kızılay Resmi kariyer adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU ADRESİ: https://basvuru.kizilaykariyer.com/a4sp23ba9jx2yjx4p6bm9hxjzz.job

YORUM EKLE