Kızılay Personel Alımları Yapacak! Mayıs Ayı Özgeçmiş Topluyor! Kadrolar Ne Olacak?

Kızılay Personel alımı faaliyetlerine devam edecek. Uzun süredir ilan yayımlayan Kızılay Özgeçmiş toplamaya başladı. İşte Özgeçmiş detayları ve alım kadroları.

Kızılay Personel Alımları Yapacak! Mayıs Ayı Özgeçmiş Topluyor! Kadrolar Ne Olacak?

Kızılay bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için Çok fazla sayıda personel alımı yaptı. 2018, 2019 ve 2020 ilk aylarında binlerce personel alımı yapan Kızılay faaliyetlerine devam edecek. Özgemiş toplayan Kızılay Önümüzdeki günlerde başvuruları değerlendirmek üzere iletişime geçecek. Peki Özgeçmiş bırakmak isteyen adaylar nereden bırakacak? Alımlar muhtemel hangi kadrolarda yapılacak? İşte detaylar.

MAYIS AYI ÖZGEÇMİŞ TOPLANMAYA BAŞLANDI!

Mart ve Nisan ayında personel alımı ilanı bulunan kızılay Mayıs ayında Özgeçmiş toplamaya başladı. Kızılay aktif personel alımı ilanı olmasa'da resmi İnternet adresi üzerinden Özgeçmiş toplayarak oluşacak muhtemel kadrolara adayları yerleştirecek. Bu yönde Kızılay bünyesinde çalışmak isteyen adaylar uygun oldukları meslek grubuna göre özgeçmiş hazırlayarak iş imkanı sağlayabilecekler.

KIZILAY ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA REHBERİ:

Kızılay resmi İnternet adresi üzerinden Özgeçmiş bırakabimek için bazı adımları doldurmanız gereklidir. Öncelikle daha önceden Kızılay intermet adresine üyelik bilgileriniz varsa üye olmanız gerekmez. Ancak daha önceden herhangi bir hesabınız bulunmuyorsa önce kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gereklidir. Aşağıdaki görselde göreceğiniz gibi Özgeçmiş online olarak bırakılacak. Özgeçmiş bağlantısını haberimizin sonunda sizlerle paylaşacağız.

İlk Adım: Önce Kızılay sitesine üye olmamız gerekiyor.

İkinci Adım: Üyelik bilgilerimizi tamamladıktan sonra aşağıdaki görsellerde de göreceğiniz gibi özgeçmiş oluşturma rehberi çıkacaktır. 

Yukarıda da göreceğiniz gibi öz geçmiş için yukarıdaki bilgileri tamamlamanız gereklidir. Bu sayede oluşacak herhangi bir boş pğozisyonda firmanın sizinle iletişime geçmesini sağllayabilirsiniz. Yukarıdaki bilgiler tamamen gerçek olmalıdır.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILIYOR?

Kızılay uzun zamandır personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Geçmiş alımlara ait olan personel alımı kadroları şu şekildedir.

 1. Kalite İzleme Uzmanı
 2. Gençlik Çalışanı
 3. Grafiker
 4. Finans Asistanı
 5. Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Birim Yöneticisi
 6. Normal Dönem Psikososyal Hizmetler Birim Yöneticisi
 7. Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Uzmanı
 8. Yazı İşleri Uzmanı
 9. Kalite Güvence Uzmanı
 10. Ruh Sağlığı Hemşiresi
 11. Veri Doğrulama Uzmanı
 12. STAJYER(Acil Durum ve Afet Yönetimi)
 13. Raporlama Uzmanı
 14. Koruma Programı Proje Sorumlusu
 15. İletişim Asistanı
 16. Doktor
 17. International Policies and Cooperations Senior Specialist
 18. Yazılım Geliştirme Uzmanı
 19. Sistem (Ağ Yönetimi) Uzmanı
 20. Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi Uzmanı
 21. Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı
 22. Genel Başvuru - Engelli Personel
 23. Uzman ( Endüstri Mühendisi)
 24. Kurumsal Bağış Uzmanı
 25. Proje Uzmanı

ADAYLARDAN ARANAN BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kızılay şu anda aktif personel alımı ilanı olmasa'da adaylardan aranan nitelikler biliyor. Bu kapsamda Kızılay adaylardan, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ilte ilgisi olmamak, Yapılacak Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi nitelikler aranır.

Ayrıca alım yapılacak pozisyon göre adayların bazı özel nitelikleri'de taşıyor olması gerekli ve bu nitelikler ilan yayımlandığında belli oluyor.

KIZILAY ÖZGEÇMİŞ BIRAKMAK İÇİN TIKLA!

ÖZGEÇMİŞ NASIL HAZIRLANIR? EN KOLAY YOLU NEDİR?

YORUM EKLE