Kızılay Mayıs Ayı 2022 Güncel Personel Personel Alımı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Kızılay Personel alımı için Mayıs ayı ilanlarını yayımladı. Bayramdan sonra başlayacak olan personel alımları için yeni duyurular gelerek iş ilanları duyuruldu.

Kızılay Mayıs Ayı 2022 Güncel Personel Personel Alımı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Kızılay Mayıs Ayı personel alımı ilanlarını yayımladı. Farklı kontenjanlarda ve niteliklerde olmak üzere yüzlerce personel alımı yapacağını bildiren Kızılay farklı birimlerine Türkiye Geneli alım yapacak. Nisan ayında da oldukça fazla personel alımı faaliyetlerinde bulunan Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alımı gerçekleştirecek. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Kızılay Mayıs Ayı Personel alımı ilanları hakkında detayları aktaracağız.

Kızılay Stajyer Alımı İlanı Güncellendi!

Kızılay bünyesine 2022 yılı Stajyer alımı yapacağını bildirdi. 2022 yılı kapsamında yapılacak alımlar için başvurular Mayıs ayında da devam edecek. Bu yönde eğitimine devam eden farkı fakültelerden personel alımı gerçekleştirilecek. En az lise mezunu adaylardan stajyer alımı gerçekleştirilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adayların, Sorumluluk sahibi olmaları, Ekip çalışmasına yatkın olmaları, İletişim becerisi yüksek olan, Öğrenime açık olan, Stajları 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında olan, Devlet katkı payının ödenebileceği kuruma belgeleyen ve en önemlisi Staj zorunluluğu bulunan ve sigortası okul tarafından karşılanan adaylar başvuru yapabilecek.

Kızılay bünyesine istihdam edilmek üzere yeni Stajyer adayları istihdam ediyor. Stajyer alımı ilanı devamlı olarak güncellenerek başvuru tarihleri değiştiririliyor. 11 Mayıs 2022 tarihi ile gelmiş olan Stajyer alımı ilanı başvurusu en geç 31 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılacakç

Eğitimine göre istenen bölüm şartı ise,

Lisans seviyesinde Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Grafik Tasarım, İletişim, Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans bölümlerinde öğrenimine devam eden,

Ön Lisans seviyesinde Üniversitelerin; Bilişim / Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi ön lisans bölümlerinde öğrenimine devam eden,

Liselerin; Bilişim Teknolojileri bölümünde öğrenimine devam eden,

2022 Mayıs Ayı Kamu İlanları Yayımlandı!

Mayıs ayında gelen ilanlar ise Kızılay Sağlık A.Ş. ve Kızılay Lojistik A.Ş. birimine personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolar ise şöyledir:

  • Göz Hastalıkları Uzmanı,
  • Göğüs Hastalıkları Uzmanı,
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı,
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı,
  • Radyoloji Uzmanı,
  • Operasyon Uzmanı,
  • Araç Sevkiyat Personeli,
  • Bilgi Teknolojileri Teknikeri,

6 Mayıs 2022 Yeni 12 Alanda Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Kızılay mayıs ayı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Gelmiş olan personel alımı ilanına göre Kızılay 12 farklı alanda olmak üzere Doktor alımı gerçekleştirecek. Alımlarda KPSS Şartı aranmayacak olup adayların alanlarında uzman olması şartı aranacak. Bu kapsamda başvurular 6 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek. Başvuru için ve ilanın detayları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: Kızılay 12 Farklı Alanda Yeni Personel Alımı İlanı Yayımladı!

KPSS Şartı Aranmıyor!

Kızılay Personel alımları için herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak. Başvuru yapacak adayların Kızılay tarafından belirtilen nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Özellikle eğitim şartına tabii olan adayların başvurusu geçerli olacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Adayların başvuru yapabilmeleri için genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacaktır.

Kızılay Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kızılay Personel Alımına başvuruları sadece Online olarak gerçekleştiriliyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Kızılay Personel alımı ilanlarına ulaşabilir ve başvurularınızı yapabileceksiniz. Bunun dışında yapılacak herhangi bir başvuru kabul edilmeyecektir. Bu yönde başvurular en geç Mayıs sonuna kadar yapılması gereklidir.

KIZILAY PERSONEL ALIMLARI MAYIS AYI BOYUNCA BURADA GÜNCELLENECEKTİR. GÜNCEL LİSTEYE BU SAYFADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARI KULLANINIZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

KIZILAY BAŞVURU EKRANI

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 00:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nofa Gasooglu
Nofa Gasooglu - 3 hafta Önce

Onlisans mezunuyum işe ihtiyacm var lutfen

Hamit
Hamit - 3 hafta Önce

Şöförüm ve dört dörtlük kendime güveniyorum

TOPRAK
TOPRAK - 2 hafta Önce

Lise Mezunuyum Is arıyorum şöforluk ,sekreterlik ,ayak isleri olur

Stefan
Stefan - 2 hafta Önce

Lisans turizm mezunuyum iş arıyorum

Ömer topuz
Ömer topuz - 1 hafta Önce

İş arıyorum lise mezunuyum