Kızılay KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alacak? Nasıl Başvuru Yapılır?

Kızılay Türkiye genelinde KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu. Kızılay çalışma koşulları ve başvuru koşulları detaydadır.

Kızılay KPSS Şartsız Lisans Mezunu Personel Alacak? Nasıl Başvuru Yapılır?

Sivil toplum kuruluşlarından olan Türk Kızılayı resmi internet sitesinde ekim ayı sonunda yayınladığı yeni personel alım ilanlarında en az lisans mezunu öğrenim şartı ile farklı pozisyonlarda personel istihdam edeceği açıklanmıştır. Kurumun sitesinde yer alan ilanların detaylarına yönelik bilgiler ise haberin devamında yer almaktadır.

İlk Yardım Eğitimcisi

BU pozisyonda görev almak isteyen adayların Sağlık Bakanlığı İlk Yardım Yönetmeliğine göre sağlık ile ilgili yüksekokul, fakülte mezunu olmak,İlk Yardım Eğitimcisi ve/veya İlk Yardım Eğitimci Eğitmeni sertifikasına sahip olmak,Alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olmak,MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilmek,İlk Yardım Eğitimi verebilecek seviyede İngilizce bilmek,B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmamak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

Finans Asistanı

İlgili alanda istihdam edilmek isteyen adayların En az lisans mezunu olmak,Tercihen İşletme, İktisat, Bankacılık ve Finans, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun olmak,Yazılı ve sözlü çok iyi derecede İngilizce bilmek,Seyahat engeli bulunmamak,Aktif araç kullanabiliyor olmak,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak şartı aranmaktadır.

Gençlik Çalışanı

Adayların bu pozisyon için sağlaması gereken şartlar arasında Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Sosyal Hizmetler, Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan,İyi seviyede Arapça konuşabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olma şartı yer almaktadır.

Kızılay’ın kariyer sitesinden online başvuru yapmak ve diğer alım ilanlarına ulaşmak için: //bit.ly/2Zq0EKI

YORUM EKLE