Kızılay KPSS Şartı Olmadan Türkiye Genelinde Personel Alımları Yapacak!

Türkiye Kızılay kpss olmadan personel alımları yapacak. Doktor, sosyal hizmet uzmanı, program proje uzman, veri doğrulama uzmanı, kalite yönetim müdürü ve bir çok kadroda personel alım başvuru detayları haberimizde.

Kızılay KPSS Şartı Olmadan Türkiye Genelinde Personel Alımları Yapacak!

Türk Kızılayı kariyer iş ilanları ile personel alımları yapacak!

Türkiye genelinde bir çok ilde personel alım ilaları açıklayan Kızılay başvurularda kpss şartı aramıyor. Bu alımlarda kazanan adaylar Ankara, Adana, Kilis, Kayseri, Mardin, Şanlıurfa, Konya, İstanbul, Kilis, G.Antep, Mardin, Urfa, Hatay illerinde görevlendirileceği belirtildi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR;

Kızılay kariyer portalı üzerinden açıklanan personel alım ilanlarında adayların başvuru yapabileceği açık pozisyonlar harita olarak sunuluyor. Diğer yandan başvurular online olarak ta yapılabilmekte. Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Profesyoneli, Veri Doğrulama Uzmanı, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli, Sosyal Hizmet Uzmanı,Program & Proje Uzmanı, Transfer Yönetimi Uzmanı kadrolarında halen başvurular devam ediyor.

BAŞVURU DETAYLARI;

Ulusal Güvenli Kan Temini Programı kapsamında personel ihtiyaçları için Uzman veya Pratisyen Doktor kadrosundaki alımlar için eğitim düzeyinde fakültelerin Tıp bölümlerinden mezun olmak, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları istenilmektedir. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları, ayrıca takım çalışmasına uygun olarak görev yapabilmeleri seyahat engeli bulunmayan adayların başvuru yapmaları istenildi.

Üniversitelerin sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olan en az iki yıl iş tecrübesine sahip iyi derecede en az Arapça, Kürtçe, veya İngilizce dil bilgisine sahip, erkek adayların askerliğini tamamlamış, iki yıl tecilli, yurt içi seyahat engeli bulunmayan, insani yardım konusunda tecrübeli adayların başvuru yapabileceği Sosyal Hizmetler uzmanı kadrolarında alımlar yapılacak.

İlan başvuru detayları; https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamalarımız;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 14:41
YORUM EKLE