Kızılay KPSS Olmadan 11 İlan Yayımladı! 25 Kasım Personel Alımı Pozisyonları?

Türk Kızılayı 25 Kasım 2019 tarihi ile 11 farklı alanda personel alımı yapacağını belirtti. Peki alım yapılacak pozisyonlar ve detayları nedir?

Kızılay KPSS Olmadan 11 İlan Yayımladı! 25 Kasım Personel Alımı Pozisyonları?

Türk Kızılayı resmi Kariyer sitesi üzerinde yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda KPSS şartı olmadan personel alımı yapacağını belirtti. her geçen gün yeni ilanlar yayımlayan Kızılay farklı pozisyonlarda personel alımlarına devam ediyor. Söz konusu yayımlanan ilanlara, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Ancak 25 Kasım 2019 tarihi ile yayımlanan pozisyonlar sadece Lisans mezunu olan adaylar için geçerlidir. 11 Farklı alan da alım yapılacak olup haberimizin devamında kadrolara ve başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

11 FARKLI ALANDA PERSONEL ALINACAK!

Türk Kızılayı yayımladı ilanlara göre 11 farklı kadroyu sadece 25 Kasım 2019 tarihinde yayımlayarak adaylara müjde verdi. İşte alım yapılacak o 11 kadro şöyledir.

 1. Sosyal Medya Uzmanı
 2. Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı
 3. Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi
 4. Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Birim Yöneticisi
 5. Klinik Psikolog
 6. Finans Asistanı
 7. Sağlık Uzmanı
 8. Normal Dönem Psikososyal Hizmetler Birim Yöneticisi
 9. Ruh Sağlığı Hemşiresi
 10. İlk Yardım Eğitimcisi
 11. Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Uzmanı

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Kızılay yukarıdaki personel kadroları için adaylardan bazı nitelikler talep ediyor. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilanlara göre adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Alım yapılacak pozisyona göre gerekli lisans eğitimini tamamlamış olmak, Aktif araç kullanabiliyor olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip olmak gibi nitelikler aranacaktır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kızılay personel alımı başvuruları interet ortamında yapılmaktadır. Adaylar başvurularını https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ayrıca sisteme üye olarak ve giriş bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak ilgili formları doldurduktan sonra başvurularını yapabilirsiniz.

YORUM EKLE