Kızılay Haziran Personel Alımı İlanları Yayımlandı! İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans

Haziran ayının girmesi ile birlikte Kızılay Yeni Personel Alımı ilanlarını duyurdu. Farklı Şehirlerde olmak üzere en az İlköğretim Mezunu Personel alınacak.

Kızılay Haziran Personel Alımı İlanları Yayımlandı! İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans

Türk Kızılayı ülkemizde hizmet veren önemli kuruluşlardan birisidir. Bu kapsamda yeni personel alımı ilanlarını duyurmakta ve mevcut ailesini geişletmektedir. Gerek Yeni birimlerine gerek se boşalan kontenjanları doldurmak amacı ile yeni personel alımı ilanları yayımlıyor. Mayıs ayında oldukça ilan yayımlayan Kızılay Haziran ayının ilk günü de yeni ilanları duyurdu. Başvuruların Haziran ayı içerisinde devam edecek olan personel alımı ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

HAZİRAN AYI YAYIMLANAN PERSONEL ALIMI KADROLARI:

  • Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı
  • Aşçı

Kızılay En Az İlköğretim Mezunu Aşçı Alımı İlanı Burada

BAŞVURUSU HALA DEVAM EDEN İLANLAR:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kızılay Personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan en az İlköğretim mezunu olmak şartı aranacak. Bu kapsamda genel olarak " Stratejik bakış açısına sahip, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek" gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kızılay Personel Alımı ilanlarına başvurular sadece Elektronik ortamda yapılacak. Bu kapsamda adayların Kızılay Kariyer adresi üzerinden CV hazırlayarak istedikleri meslekteki ilana başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU ADRESİ BURADA

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 21:01
YORUM EKLE