Kızılay En Az Lise Mezunu Sağlık personeli ( Hemşire ) Alımı İlanı Yayımladı!

Kızılay Personel Alımı için ilan yayımladı. Az Önce gelen ilan ile en az lise mezunu adaylar içerisinden Sağlık personeli alımı yapılacak. Hemşire alımı şartlar nedir?

Kızılay En Az Lise Mezunu Sağlık personeli ( Hemşire ) Alımı İlanı Yayımladı!

Kızılay personel alımı ilanı duyurudu. Kızılay devamlı olarak personel alım faaliyetlerine devam ederken bir yandan yeni ilanlar yayımlanıyor. Bu doğrultuda az önce gelmiş olan personel alımı duyurusuna göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Sağlık alanında personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda Kızılay Sağlık A.Ş bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Hemşire alımı yapılacağını bildirdi. Alımlar İstanbul hastanesine yapılacak. Peki adaylardam aranacak şartlar nelerdir? Kimler başvuru yapabilecek?

Hemşire Alımı Detayları Nelerdir?

Kızılay Hemşire alımları Sağlık A.Ş birimine yapılacak. 

Kızılay Sağlık A.Ş. Türkiye genelinde bünyesinde bulunan 3 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile toplumumuza erişilebilir, kaliteli, güvenilir ve modern sağlık hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Hemşire Alımları Hangi Alanlarda Yapılacak?

  • Ameliyathane Hemşiresi,
  • Genel Yoğun Bakım Hemşiresi,
  • Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi,
  • Sterilizasyon Teknisyeni,
  • Servis Hemşiresi,
  • Hemşire,
  • Endoskopi Hemşiresi,
  • Ebe,

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kızılay Hemşire alımı başvurusunda bulunacak olan adaylardan, Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, En az 2 yıl deneyimi olan, Hasta bakımı planlama ve uygulama becerilerine sahip, Hasta güvenliği odaklı çalışan, Öğrenmeye açık, olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Eğitime ve gelişime açık, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, İstanbul’ da ikamet eden.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Hemşire Alımı için başvurular ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç bir ay içerisinde yapılmş olması gereklidir. Bu yönde başvurular sadece Online olarak yapılacaktır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Tarihleri: 1 Temmuz - 1 Ağustos 2022

Başvuru Ekranı: https://basvuru.kizilaykariyer.com/kgjy8fu3xyftyncstaeph2zgqs.job

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat ataş
Murat ataş - 5 ay Önce

Ameliyathane hemşiresim tüm vakaları alırım 22yıllık deneyim var