Kızılay Bugün Yayımladı! En Az 5 Bin Tl Maaş İle 8 Pozisyona Personel Alıyor!

Kızılay Şubat ayının ikinci haftası yeni kamu personeli alımı ilanları yayımlandı ve 8 farklı pozisyon için yüksek maaş ile Türkiye geneli personel alacak.

Kızılay Bugün Yayımladı! En Az 5 Bin Tl Maaş İle 8 Pozisyona Personel Alıyor!

Türk Kızılayı Şubat ayı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı 8 pozisyon için personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar Türkiye Geneli ve farklı pozisyonlarda yapılacak olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilanlar hakkında detayları aktaracağız.

ALIM YAPILACAK İLGİLİ POZİSYONLAR:

- Kalite Güvence Uzmanı
- Kalite İzleme Uzmanı
- Uzman ( Endüstri Mühendisi)
- Finans Asistanı
- Veri Doğrulama Uzmanı
- Gençlik Çalışanı
- Genel Başvuru - Engelli Personel
- Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kızılay personel alımı için adaylardan bazı genel niteikler talep ediliyor. Bu kapsamda adayların genel olarak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış veya ilgili olmayan olmak (erkek adaylar için), İletişim becerisi yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, eyahat engeli bulunmayan, İletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Tercihen İngilizce biliyor olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Kızılay personel alımı başvuru süreci ilanların yayım tarihi olan 18 Şubat 2020 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar başvurularını Kızılay resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinde üyelik bilgileri ile sisteme giriş yaparak İnternet ortamında bizzat başvuru yapılması gerekmektedir. Ayrıca ilgili bağlantı üzerindne ilanların detaylarına ulaşabiirsiniz.

YORUM EKLE