Kızılay 24 İlan İle Temmuz Ayı Personel Alımı Devam Ediyor! En Az Lise Mezunu

Kızılay Personel alımı yapacak. Bu kapsamda Temmuz ayı için 24 farklı iş ilanı yayımlanarak en az lise mezunu başvurular alınmaya başladı. Detaylar haberde.

Kızılay 24 İlan İle Temmuz Ayı Personel Alımı Devam Ediyor! En Az Lise Mezunu

Kızılay personel alımı için ilan listesi yayımladı. Az Önce Kızılay kariyer adresi üzerinde gelmiş olan ilan listesine göre 24 farklı alanda olmak üzere Türkiye Geneli personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda adayların bazı nitelikler doğrultusunda olmak üzere en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirilecektir. İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberimizde sizlere ilgili ilan listesini ve detaylarını aktaracağız.

24 Farklı Alanda Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

Kızılay bünyesine dahil etmek üzere 24 farklı alanda Türkiye Geneli ve bölgesel olarak " İstanbul, Ankara, Adana, Kayseri, İzmir, Konya " gibi şehirlerde personel alımı yapılacak.

Hangi Alanda İstihdam yapılacak?

Kızılay yayımladığı ilanlar ile ağırlıklı olarak Sağlık şirketlerine personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilanlara göre ise;

  • Sağlık A.Ş.
  • Kızılay Çadır ve Tekstil A.Ş.
  • Kızılay Teknoloji,
  • Kızılay Bakım A.Ş.

Personel alımı kontenjanları ise;

- Sosyoekonomik Güçlendirme Asistanı,

- Göğüs Hastalıkları Uzmanı,

- Satınalma Uzmanı,

- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı,

- Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı,

- Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı,

- Hemşire,,

- Dermatoloji Uzmanı (Cildiye Uzmanı),

- Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı,

- Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı,

- Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı,

- Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı,

- Radyoloji Uzmanı,

- Elektrik Teknikeri,

- Engelli Personel,

- Uluslararası Hasta Hizmetleri Saha Yetkilisi,

- Uluslararası Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu,

- Uluslararası Rus-Bdt Bölgesi Sorumlusu,

- Podolog,

- Kardiyoloji Uzmanı,

- Modelhane Ustası,

- İthalat Uzmanı,

- Hasta Kayıt Yetklisi,

- Yaşlı Bakım Teknikeri,

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Kızılay personel alımları için adaylardan genel ve özel nitelikler aranacak. Bu kapsamda adayların genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir Suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacak. 

En az Lise Mezunu Olmak Şart!

Kızılay personel alımları kontenjanlarına göre temmuz ayı ilanları en az lise mezunu personel alımı kapsamında gerçekleştirilecek. Buna göre alımlarda Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak şartlarıda aranacak. Eğitim konusu kontenjana göre farklılık gösterebilmektedir.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Kızılay genel anlamda her kontenjan için farklı nitelikler yansıtsa da ortak olarak " İlgili alanda mesleki tecrübeye sahip olmak, Takım Çalışmasına yatkın olmak, Alanında deneyim edinmiş ve gerekli belgelere sahip olmak " gibi nitelikler aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kızılay personel alımı için adayların başvurular başladı. Temmuz ayı kapsamında yayımlanmış olan ilanlar için adaylar başvurularını Temmuz ayı içinde sadece Elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. Başvurularınızı aşağıdaki bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.

BAŞVURU EKRANI: https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2023, 00:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
BİLGEHAN ÖZKAN
BİLGEHAN ÖZKAN - 3 ay Önce

İş Ve Çalışmak Görev Almak İçin Çok Güzel Programlar Ama Nitelikli Olmak Adıma Eğitim i de Kızılay Devletle Yetiştirmiş Olsa Kişi Bazında Onu Tanımak Ve Daha İyi Hızlı İşletim Ve Beceri Yerini Bulur Veya Daha Görsel Olurdu Teşekkür Ediyorum Kızılay da Yıllar Sonra Görev Almak Benim İçin Gurur Ve Özgüvendir Sağlıklı Günler Diliyorum

Rıdvan
Rıdvan - 2 ay Önce

Başvurumuzu nerden takip edebiliriz

Emine Nur Yalçın
Emine Nur Yalçın - 3 ay Önce

Kızılay Yardim

Ramazan Yalçın
Ramazan Yalçın - 3 ay Önce

Hemşire