Kızılay 2022 Yılı Stajyer ve Personel Alımı İlanları Şartlar ve Kontenjan

Kızılay 2022 yılı yeni ilanlar yayımladı. 2022 Yılı boyunca Stajyer ve personel alımları devam ediyor. Kadrosuna göre şartlar ve ilan listesi burada.

Kızılay 2022 Yılı Stajyer ve Personel Alımı İlanları Şartlar ve Kontenjan

Kızılay personel alımı için ilana çıktı. 2022 yılı Ocak ayı itibari ile ilan yayımlamaya başlayan Kızılay farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere yüzlerce personel alımı yapacak. Her geçen gün büyüyen bünyesi ile çalışana ihtiyaç duyan Kızılay 2022 yılı itibari ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda en az lise mezunu personel alımı ve Stajyer Alımı yapacağını bildirdi. Farklı şehirler için Personel Alımı yapacağını açıklayan Kızılay öte yandan memur alımı da yapmaktadır. Ayrıca Kızılay farklı birimlerinde görevlendirmek üzere alım yapacak.

Kızılay 2022 yılı personel alımı kadroları neler olarak? Kimler Nasıl Başvuru yapabilecek? hangi şehirler için Personel alımı faaliyetleri yapılacak? tüm bu sorularınızın cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kızılay 2022 Yılı Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kızılay personel alımı başvuruları İnternet üzerinden yapılacak. Öncelikle adayların aşağıda paylaşacağımız bağlantı üzerinden üye girişi veya üye kaydı oluşturmaları gereklidir. Sonrasında ilgili kadroya giriş yaparak başvuru şartlarını taşıyor olmanız niteliği ile başvurularınızı CV ile gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Adresi Burada

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Kızılay 2022 yılı yayımladığı personel alımı ilanlarına göre farklı alanlarda Memur Alımı, Personel Alımı ve Stajyer Alımı yapacak.

- Stajyer (2022),

- Stratejik Planlama ve Proje Yönetim Koordinatörü,

- Kurumsal Risk Yönetim Koordinatörü,

- E - Öğrenme Ürün ve Sistemleri Uzmanı,

- Doktor - Radyoloji Uzmanı,

- Doktor - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı,

- Doktor - Psikiyatri Uzmanı,

- Doktor - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı,

- Doktor - Üroloji Uzmanı,

- Doktor - Göz Hastalıkları Uzmanı,

- Doktor - Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı,

- Araç Sevkiyat Personeli,

- Operasyon Uzmanı,

2022 Yılı Türkiye Geneli Personel Alımı Yapılacak!

Kızılay tarafından 2022 yılı içerisinde yayımlanacak ilanlar le Türkiye geneli farklı illerde personel alımları yapılacak. Ancak Ocak ayı itibari ile yayımlanmış olan ilanlara başvurular, Ankara, İstanbul, Kayseri ve Bursa illerinde yapılacak.

Kızılay Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Personel statüsündeki kadrolara başvurular bazı nitelikler doğrultusunda yapılacak. Bu kapsamda personel alımları için adaylardan genel olarak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Problem çözme, ikna, etkin iletişim ve çatışma yönetimi yetenekleri olan, Etkili sunum ve raporlama becerilerine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, İngilizce gerektiren kadrolarda iyi derecede İngilizce biliyor olmak, En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak ve alanına göre gerekli özel nitelikleri sağlıyor olmak şartları aranacak.

Kızılay Stajyer Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Kızılay 2022 yılı stajyer alımları başladı. Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Grafik Tasarım, İletişim, Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans bölümlerinde öğrenimine devam eden adaylar alınacak. Başvuru için ise,

- Stajları 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında olan,

- Staj zorunluluğu bulunan ve sigortası okul tarafından karşılanan,

- İlgili üniversite tarafından devlet katkı payının ödenebileceğini kurumumuza belgeleyebilen

- İletişim becerileri güçlü,

- Öğrenmeye ve gelişime açık,

- Ekip çalışmasına yatkın,

- Sorumluluk sahibi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin deniz
Yasin deniz - 2 yıl Önce

Evlilik yaptım olmadı boşandım ve sabit işim olsa

Hasan kurt
Hasan kurt - 2 yıl Önce

Ya çok güzel uygulama herkesin işi olacak

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Lise mezunuyum bende size katılmak istiyorum ulaşirmisiniz

Mevlüt bozkurt
Mevlüt bozkurt - 2 yıl Önce

Lise mezunuyum boştayım bende size katılmak istiyorum ulaşırmısınız