Kızılay 2021 Personel Alımı CV İle Devam Ediyor! Yeni İlanlar Ne Zaman Yayımlanır?

Kızılay personel alımı faaliyetlerine CV ile devam ediyor. Ancak şu anda yeni bir aktif kadro bulunmaması ile birlikte yeni ilanlar ne zaman yayımlanır?

Kızılay 2021 Personel Alımı CV İle Devam Ediyor! Yeni İlanlar Ne Zaman Yayımlanır?

Kızılay Personel alımı başvuru süreci devam ediyor. Uzun süredir ilan yayımlamayan Türk Kızılayı bünyesine yeni personel alabilmek için başvuru ekranını açık bıraktı ve adaylar çalışmak istedikleri pozisyona göre CV gönderebiliyor.

UZUN SÜREDİR İLAN YAYIMLANMIYOR!

Kızılay Resmi Kariyer adresi üzerinde Personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Ancak uzun süredir ilan yayımlanmaması ile birlikte adaylar yeni ilanları bekliyorlar. Kızılay geçtiğimiz aylarda yayımladığı ilanlar ile, Yardımcı Eleman, Usta, Operatör, Bölüm Sorumlusu, Kısım Sorumlusu, Doktor (Doktor 2018), Tercüman (Arapça), Tercüman (Farsça), Reporting Team Leader (Raporlama Takım Lideri), Çağrı Merkezi Operatörü, Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı gibi kadrolarda personel alımı faaliyetlerini sürdürmekteydi. Ancak temmuz ayından beri yeni ilan yayımlanmıyor.

BAŞVURULAR CV ÜZERİNDEN DEVAM EDİYOR!

Kızılay personel alımları aslında kariyer kapısı üzerinde devam ediyor. Adaylar özelliklerini belirttiği bir CV ile başvuru yapabilirler. Kızılay topladığı verileri oluşabilecek herhangi bir personel boşluğunda değerlendirerek adaylarla iletişime geçeceklerdir.

Bu kapsamda Kızılay CV bırakmak için https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresine giriş yaparak "Özgeçmiş bırakmak için tıklayınız" metnine tıklayarak ilgili bilgi alanlarını tamamlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

YENİ İLANLAR NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Kızılay 2021 yılı personel alımı faaliyetlerine devam edecek. Ancak şu anda Yayınlanmış bir açık pozisyon yer almıyor. Eylül ayında yeni ilanların yayımlanacağı düşünülmekte.

İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 18:25
YORUM EKLE