Kızılay 12 Farklı Şehirde Arapça Bilen Personel Alımı Yapıyor..!

Tük Kızılay'ı 12 farklı şehir bünyesinde eleman kadrosunu genişleterek personel alımı yapacak. Yapılacak olan personel alımları farklı Kızılay bünyesinde farklı branşlara olacağından Kızılay yaptığı iş ilanında belirlemiş personel başvuru şartlarına göre ayrıştırma yaparak Kızılay bünyesinde iş alımı gerçekleştirecek.

Kızılay 12 Farklı Şehirde Arapça Bilen Personel Alımı Yapıyor..!

Kızılay bünyesinden yapılan açıklamaya göre; suriyeli çocuk ve gençlerin psikolojik gelişimlerine destek olacak program ve faaliyetleri planlamak ve uygulamak olduğu duyurarak birçok farklı ilde bu iş tanıımına göre özellikle de arapça dilini iyi şekilde kullanabilen personellerin alınacağını duyurdu. Kızlay bünyesine yapılacak olan bu başvurular için " Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa" illerinde personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak personel alımı soyal hizmet uzmanı ve gençlik çalışanı kadrolarına yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları

Kızılay bünyesine yapılacak olan personel başvuruları için aranan genel başvuru şartları şu şekildedir; " 18 yaşından büyük olmak, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, eğitim fakültesi, eğitim bilimleri, psikoloji ve sosyal hizmetler mezunu olması, pedagojik formasyon sahibi ve ya en az 1 yıl çocuklar ile çalışma deneyimi bulunması, iyi seviyede almanca konuşuyor olması, iletişim beceresi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, gelişimi açık, sorumluluk sahibi, MS Office programlarına etkin olabilen, seyahat engeli bulunmayan, erkek adayların için askerlik hizmeti tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli" olarak bulunması.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için araç çubuğuna https://basvuru.kizilaykariyer.com/6PM2A7TBXCEBYYXR5F3GALJEYZ.JOB linkini yapıştırarak ilanların bulunduğu sayfaya gidebilmektedirler.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 16:22
YORUM EKLE