Kamuya Lise Mezunu, 4300 TL Maaş ile İtfaiye Eri, Zabıta Memuru Alımı İlanları!

Belediye Başkanlıklarına düşük kpss ile itfaiye eri alımı ile zabıta memuru alımı yapılacak. Adaylar en az 4300 Tl maaş hakları olacak. 60-70 KPSS ile personel alımı detayları haberde.

Kamuya Lise Mezunu, 4300 TL Maaş ile İtfaiye Eri, Zabıta Memuru Alımı İlanları!

Kamu kurumuna lise mezunu 4000 TL maaşlı zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacak.

Kamu kurumlarına farklı eğitim düzeylerindeki alımlar başladı. Belediye başkanlıklarına zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı açıklayan kurumalr için de başvurular devam ediyor. Adaylar başvuru kılavuzunda şartlarını taşıması ile Kamu Personeli Seçme sınavından en az 60 puan almış olmaları, fiziki şartları taşımaları, yaş şartında ise 30 yaşında geçmemiş olmaları gerekmektedir.

70 KPSS ile İftaiye Eri Alımı;

Muğla Büyükşehir Belediyesi 70 itfaiye eri alımında 12 ekim tarihinde başlayan başvurular 16 Ekim 2020 tarihinde şahsen alınabilecek. Adaylara yapılacak sözlü sınavlar 2 Kasım ile 11 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvuru belgeleri Muğla Menteşe ilçesinde itfaiye Dairesi Başkanlığında İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. 657 sayılı memurları kanunun 48. Maddesindeki genel şartları taşımak gerekmektedir. TCK 53 maddelerden herhangi bir hüküm almamış olmak, erkek adayların askerliğini tamamlamış ya da muaf olması gerekmektedir.


 

60 KPSS ile Zabıta Memuru Alımı;

Bodrum Belediyesi Başkanlığı 25 zabıta memuru alımında KPSS'den en az 70 üzeri almak şartıyla herhangi bir Lisans mezunu adayların B sınıfı ehliyet sahibi olmaları durumunda başvurularını yapabilecekler. Bafra Belediyesinde ise KPSS P3 puan türünde en az 70 ve üzeri puan olmak, Fakültelerin herhangi bir lisans bölümleridnen emzun olmak gerekmektedir.

Bodrum Belediyesi İlanı;

Bafra Belediyei İlanı;

Şırnak Belediyesi Başkanlığı;

Mamak Belediyesi;

Belediye ilanlarında en çok istihdamları gerçekleşen kadroların başında itfiaye eri ile zabıta memuru kadrosu gelmektedir. Bu anlamda Belediyelerde yeni ilanlar açıklanmaya devam edecektir. İlanlardan anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

İLAN 1: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimlari/kpss-en-az-65-puan-ile-39-vhki-ve-zabita-memuru-alimi-basvurulari-h35683.html

İLAN 2: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimlari/mamak-belediyesi-kadin-erkek-50-zabita-memuru-alimi-ilani-yayimlandi-h35649.html

İLAN 3: https://www.isinolsa.com/belediye-personel-alimlari/belediyelere-105-itfaiye-eri-ve-zabita-memuru-alimi-12-ekim-basliyor-h35864.html

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 20:54
YORUM EKLE