Kamu Kurumlarına TYP ile 4 Bin'den Fazla Personel Alımı Yapılacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarına toplum yararına programı kapsamında 4 binden fazla personel alımı yapılacak. Adaylar İŞKUR TYP alımlarında Bursa, Tekirdağ, Mardin Hakkari illerinde görevlendirilecekler. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri neler?

Kamu Kurumlarına TYP ile 4 Bin'den Fazla Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Türkiye genelinde bir çok kamu kurumuna personel alımı yapacak. TYP alımlarında yeni ilanlar yayımlandı. Buna göre istihdam edilecek olan personellerin hangi illerde ve hangi uygulama alanlarında çalıştıracakları belli oldu!

İşte detaylar..

TYP ALIMLARI;

Mardin, Hakkâri, Bursa, Tekirdağ illerinde ve ilçelerinde bulunan il Milli Eğitim Müdürlüklerine, İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerine, İl tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine, Müftülüklere ve bir çok kamu kurumlarında personel alımları için başvurular alınmaya başlandı. Buna göre adaylar çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması, MEB bakım onarım ve temizlik uygulama alanlarında görev alacaklar.

BAŞVURULAR;

TYP alımlarında başvurular yapabilmek için İŞKUR bireysel üye olmak İŞKUR e şubeye giriş yapmak ve aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak başvuru adımlarını tamamlamak gerekmektedir. Adaylar geçici süreliğine çalıştıracaklar. Aday seçiminde ise liste yöntemi uygulanacak.

Başvuru için: https://goo.gl/nDBCs8

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 22:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
sami
sami - 3 yıl Önce

YAZİKLAR OLSUN...İS KUR BİLE ELEMAN ALİRKEN SAHTEKARLIK YAPIYOR..İS BULMAK ZOR BU ÜLKEDE