Kamu Kurumlarına Nisan Ayı TYP Alım İlanları Yayımlanmaya Başladı! İşte Detaylar

Türkiye İş Kurumu üzerinden Toplum Yararına Programı kapsamında personel alım ilanları açıklanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Nisan TYP ilanlarını aktarıyoruz.

Kamu Kurumlarına Nisan Ayı TYP Alım İlanları Yayımlanmaya Başladı! İşte Detaylar

2019 Nisan ayı TYP alım ilanları açıklanmaya başladı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2019 yılı milli istihdam projesi kapsamında Personel alım ilanlarını açıklamaya tüm hızıyla devam ediyor. 2019 yılı Nisan ayı TYP alım ilanları ile birlikte kamu kurumlarına geçici süreli olarak personeller istihdam edilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların bu başvurularda yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Diğer başvuru genel şartlarında İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak, emekli ya da malul aylığı almıyor olmak, yüksek öğrenim kurumlarında örgün bir eğitime devam ediyor olmamak şartları bulunuyor.

AÇIKLANAN İLANLAR;

Kahramanmaraş Merkez'de çevre temizliği uygulama alanında 20 personel alınacak. Seçilen adaylar 22 Nisan tarihinden itibaren görevlendirilecekler. Toplamda 180 gün ve günlük çalışma süresi ise 9 saat olarak açıklandı. Başvuru tarihleri ise 1 Nisan tarihinde sona erecek. İŞKUR üzerinden açıklanacak olan personel alımlarını işin olsa ekibi olarak aktarmaya devam edeceğiz.

TYP ALIMLARINI AKTARMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İŞKUR üzerinden 2 Nisan tarihinden itibaren yeni TYP alım ilanlarını açıklanması beklenmekte. Diğer TYP alım ilanlarına başvurular devam edecek. Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indiriniz. Sosyal medya hesaplarından bizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal medya hesapları;

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Mobil uygulamalarımız;

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 12:10
YORUM EKLE