Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi KPSS 60 İle 23 Personel Alımı Yapıyor

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı için ilan yayımladı. Farklı kadrolarda 23 personel alımı yapılacak olup kadro ve şartlar haberde.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi KPSS 60 İle 23 Personel Alımı Yapıyor

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon Personel Alımı için ilan yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Ön Lisans ve Lisans Mezunu personel alımı yapılacak. Bu yönde başvurular İnternet adresi üzerinden yapılacak olup ilan hakkında kadro dağılımı ve başvuru şartları hakkında bilgileri sizlerle haberimizde sizlerle paylaşacağız.

MEZUNİYETE GÖRE KADRO DAĞILIMI:

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. 23 kişilik boş kadro ile Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapılacak. Bu kapsamda,

  • Ön Lisans Mezunu 10 Sayaç Okuma Personeli, 10 Tekniker ( İnşaat, Elektrik, Makine, Sıhhi Tesisat ) alımı yapılacak.
  • Lisans Mezunu 1 Makine Mühendisi ve 2 İnşaat Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adaylardan başvuru yapabilmeleri için genel olarak, 2018/11608 Sayılı BKK ile yürürlüğe konulan İl Özel İdaresi, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4'üncü maddesindeki şartları taşıyor olmak gereklidir.

Ayrıca Bunun dışında adaylardan, KPSS Şartı aranacak. 60 KPSS İle Memur Alımı için Son başvuru tarihi ile 30 yaşını geçmemiş olmak, Kahramanmaraş ilinde ikamet ediyor olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Sağlık açısından Büroda, Arazide veya yaya olarak çalışmasına engel olabilecek herhangi bir engeli olmamak, Esnek çalışma koşullarına ayak uydurabilmek gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı başvuruları 16 Temmuz 2021 tarihi ile başvurular başlayacak olup en geç 30 Temmuz 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular marasaski.gov.tr adresi üzerinden online olarak başvuru yapacaklardır.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2021, 20:53
YORUM EKLE