Jandarma İlkokul Mezunu Temizlik Görevlisi Alımı

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ilkokul mezunu temizlik görevlisi alımı yapacak. Başvuru şartları ve tarihi.

Jandarma İlkokul Mezunu Temizlik Görevlisi Alımı
Jandarma Genel Komutanlığı personel alımları yapmaya devam ettiği gibi Jandarma'ya bağlı bulundan da kuruluşlarla İŞKUR aracılığı ile personel alımları yapmaktadır. Alımlar da kadroya göre istenen nitelikler değişiklik göstermekte olup bazı kadrolarda KPSS şartı aranmakta ve adayın en az lise mezunu olması istenirken bazı kadrolar için KPSS şartı aranmamaktadır. Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan ile Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere temizlik görevlisi alımı yapacak. Adayların ilkokul mezunu olması isteniyor.

Kimler Başvurabilir

Jandarma Lojistik Hizmet Destek Komutanlığının alım yapacağı kadro temizlik görevlisi olduğu için adayın ilkokul mezunu olması ve temizliği pratikten öğrenmiş olması gerekmektedir. Söz konusu kadroya sadece terörle mücadele de malul sayılmayacak şekilde yaralananlar başvuru yapılmakta olup toplam 2 kişinin alınacağı duyuruldu.

Söz konusu kadroya alım yapılacak personel sayısının 3 katı ve üzerinde başvuru gelirse noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Kura çekiminin ardından kadroya kimin yerleştirildiği duyurulacak. Başvurular 18 Ocak 2017 tarihinde başladı ve 27 Ocak 2017 tarihinde sona erecek. Kura çekim tarihi ise 4 Şubat saat: 10.00 - 11.00 surlarında Şehit Org. Eşref Bitlis Kışlası'nda yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların bilgi almak için İŞKUR müracaat merkezlerine gelmesi gerekmektedir.

Lise mezunu adaylar için Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olma şartının bulunduğu Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri pozisyonu içinde toplam 4 işçi alımı yapılacak. Bu alımlar için de başvuru yapamak isteyen adayların İŞKUR'a başvuru yapması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2017, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet yıldız
mehmet yıldız - 5 yıl Önce

jandarma olarak askerlik yaptım işçi alımı sadece istanbuldamı kaç kişi alınacak belirtirmisiniz