İzmir Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu İzenerji 61 Personel Alımı Yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına İzenerji farklı kadrolarda 61 personel alımı yapacak. Başvuru detayları, şartlar ve tüm detaylar haberde.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu İzenerji 61 Personel Alımı Yapılacak!

Belediye Başkanlıklarına gerçekleşen geçici ve daimi süredeki istihdamlar açıklanmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji işçi alımı ilanı daha açıklandı. Başvurular alınmaya başlandı. Tam zamanlı olarak görevlendirilecek olan personellerin başvuruları nasıl yapacağı ve tüm detayları şu şekildedir.

KADROLAR; Beko Loder operatörü kadrosunda 1 kişi, Biyosidal ürün uygulayıcısı  kişi, büro memuru kadrosunda 16 kişi, çağrı operatörü kadrosunda 3 kişi, çevre teknikeri 1 kişi, elektrik teknikeri kadrosunda 1 kişi, elektrik teknisyeni 2 kişi, öğretmen kadrosunda 1 kişi, kaynakçı kadrosunda 1 kişi, kepçe operatörü 1 kişi, mütercim tercüman 1 kişi, müzisyen kadrosunda 1 kişi, su sayaç okuma kadrosunda 3 kişi, süpürge işçisi 1 kişi,  şoför kadrosunda 4 kişi, temizlik görevlisi 16, tır muavini 2 kişi, vasıflı beden işçisi 5 kişi olmak üzere toplamda 65 kişi alınacak.

BAŞVRULAR İNTERNET ÜZERİNDEN;

BAŞVURU TARİHLERİ; Başvurular 16 Eylül 2020 tarihinde alınmaya başlandı. Adaylar 18 Eylül 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Başvurular internet üzerinden online olarak yapılacak. www.izenerji.com.tr adresi üzerinden cv bankasından yapılacak. Adaylar arasında sadece uygun görülen kişilere dönüş yapılacak.

Askerliğini tamamlamış olmak, herhangi bir sağlık sorunun olmaması, eğitim şartlarında en az ilkokul mezunu olmak, adli sicil kaydının olmaması, gerekli olan belgelere sahip olmak istenilmektedir.

İLAN KILAVUZU

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 01:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semra Erol
Semra Erol - 3 yıl Önce

İşten 7 ay oldu çıkardılar iş arıyorum bulamıyorum bulanıma girdim CHP bu parti için eşek gibi calıcan bizler bizler olmazsak hic bişe yapamazsınız ise girmezsem oy yok.