İZFAŞ Geçici 68 Personel Alımı Yapacak! Öğrencilerde Başvuru Yapabilir

İzmir fuarda görev yapacak personel alımı yapılaca. Başvurular Öğrenciler veya Mezun olmuş olan adaylardan yapılacak. Geçici süreli çalışmak isteyenlere büyük fırsat.

İZFAŞ Geçici 68 Personel Alımı Yapacak! Öğrencilerde Başvuru Yapabilir

İŞKUR'da yayımlanmı olan personel alımı ilanına göre İzmir Fuara İZFAŞ personel alımı yapacak. Alımlar geçici süreli yapılacak olup bu yönde Üniversite öğrencileri de başvuru yapabilecekler.

İZFAŞ bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 68 kişilik boş kadro ile ilan yayımladı. Yayımlanan başvuru yapacak adayları mutlaka belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

  • 2 Fashion Prime Rusça Mihmandarlığı,
  • 2 Arapça Mihmandarlığı,
  • 4 İngilizce Mihmadarlığı,
  • 2 Ofis Destek Elemanı,
  • 45 Akreditasyon Hes Kodu elemanı,
  • 13 İEF Ofis Destek,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İZFAŞ ilanına başvuru yapacak adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Esnek Çalışma saatlerine uygun olmak, Üniversite mezunu veya öğrencisi olmak, Prezantabl olmak,  Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Orta derecede İngilizce biliyor olmak, MS office ve İnternet uygulamalarına gakim olmak, gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İZMİR İZFAŞ personel alımı başvuru süreci 4 Eylül 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 9 Eylül 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını 1 sayfalık özgeçmiş ile birlikte sadece Elektronik ortamda ikuser@izmirfair.com.tr adresine mail yolu ile gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/48341/izmir-fuarcilik-hiz-kulur-sanat-isl-tic-a-s-08-09-2021.pdf

YORUM EKLE