İZENERJİ Farklı Kadrolarda 154 Güvenlik, Büro Personeli ve İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre 154 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda personel alımı yapılacak. Detaylar ve kadrolar haberde.

İZENERJİ Farklı Kadrolarda 154 Güvenlik, Büro Personeli ve İşçi Alıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İZENERJİ bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda personel alımı yapacak. Alımlar en az ilkokul mezunu olan adayların başvuru yapabileceği söz konusu alım kadroları aşağıdaki gibidir.

İZENERJİ PERSONEL ALIMI KADROLARI:

İZENEJİ bünyesine, 3 Biyosidal Ürün Uygulayıcı, 18 Büro Personeli, 2 Çocuk Gelişimi, 1 Dağırım Personeli - Gıda, 1 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 1 Endüstriyel Bakım Onarım Teknisyeni, 1 Grafik Tasarımcı, 1 Okul Öncesi Öğretmeni, 3 Sayaç Okuma Personeli ( SU ), 2 Süpürge İşçisi, 1 Şoför, 13 Temizlik Personeli, 1 Tır Şoförü, 6 Vasıfsız İşçi - Beden İşçisi ve 100 Bayan Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplamda 154 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İZENERJİ alımını yapacağı personel adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az İlkokul  ve Lise mezunu olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İzmir ve çevresinde ikamet ediyor olmak, Güvenlik Görevlisi alımı için bayan olmak ve ÖGG Kimlik Kartı veya çalışma izni olmak gibi şartlar aranacak.

NE ZAMAN BAŞVURU YAPILACAK!

İZENERJİ Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları en geç 27 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılacak. Alım yapılacak diğer Büro Personeli ve İşçi pozisyonları için adaylar başvurularını 27-29 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Bu yönde başvurular istenen belgeler ile birlikte sadece İZENERJİ resmi internet adresi olan www.izenerji.com.tr adresine yapılacak.

İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için İŞKUR kurum dışı ilanlar kısmında bulunan İzmir İZENERJİ ilanlarını inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE