İZENERJİ 68 Personel Alımı ve Güvenlik Görevlisi ( ÖGG ) Alımı Yapıyor

İZENERJİ personel alımı için ilana çıktı. Farklı alanlarda olmak üzere 68 personel alımı ve özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. Şartlar ve tarihler haberde.

İZENERJİ 68 Personel Alımı ve Güvenlik Görevlisi ( ÖGG ) Alımı Yapıyor

İZENERJİ personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce gelmiş olan personel alımı ilanına göre İZENERJİ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 68 personel alımı yapacak. Farklı kadrolarda personel alımı için en az ilkokul mezunu olmak gereklidir. Bu yönde Mesleki şartları sağlayan adaylar başvuru yapabilecek.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

 • 1 Su Sayaç Montaj İşçisi,
 • 2 Kasap,
 • 3 Odacı,
 • 2 Diğer Sağlık Personeli,
 • 4 Vasıfsız İşçi,
 • 1 Vasıflı İşçi ( Yiyecek İçecek ),
 • 5 Antrenör,
 • 2 Aşçı,
 • 2 Cilt Bakımı ve Güzellik Meslek Elemanı,
 • 6 Büro Personeli,
 • 40 Özel Güvenlik Görevlisi,

En Az İlkokul Mezunu Şartlar Nedir?

İZENERJİ alımını yapacağı personel kadrolarında bünyesine en az İlkokul mezunu personel alacağını bildirdi. Genel olarak ise " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir adli sicil kaydı olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, En az İlkokul, Ortaokul ve lise mezunu olmak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak" şartları aranacak.

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı için ise, Geçerlilik süresi devam eden ÖGG ( özel Güvenlik Görevlisi ) kimlik kartı veya Çalışma izni bulunması şarttır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İZENERJİ iki farklı ilan ile personel alacak. Bu kapsamda ÖGG Alımı farklı ilan ile yayımlandı. ÖGG alımı için adaylar başvurularını 24 - 27 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gereklidir.

Diğer ilan ve kadrolar için ise başvurular en geç 25 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacak.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvurusu kabul edilecek olup başvurular sadece İnternet üzerinden CV ile yapılacak. Hazırlayacağınız CV sizin seçilmenize etki edecektir.

ÖGG Alımı Detayları: https://media.iskur.gov.tr/53284/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-izmir-izenerji-i-k-bkm-onarim-tur-san-tic-a-s-27-02-2022.pdf

Diğer Kontenjanlar Detayları: https://media.iskur.gov.tr/53228/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-izmir-izenerji-insan-kaynaklari-bak-onarim-tur-san-tic-a-s-25-02-2022.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Buket usta
Buket usta - 2 yıl Önce

Başvuru nereye yapılıyor

Şümeyye çetin
Şümeyye çetin @Buket usta - 2 yıl Önce

Nasıl ve nereye başvuru yapılacak

Celal baba
Celal baba - 2 yıl Önce

Alim yapacaksaniz tam bir açiklama yapin bu nedir böyle Allah aşikına zatten insanlar deli gibi iş ariyor

Yasmin
Yasmin - 2 yıl Önce

Hangi sehirler icin bu basvurular ilan yarim

Mehmet şirin ayaz
Mehmet şirin ayaz - 2 yıl Önce

Ben iş arıyorum