İstanbul Maltepe MATAŞ 61 Personel Alımı Yapacak!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre İstanbul Maltepe MATAŞ bünyesine 3 farklı kadro ile 61 Personel alımı yapacak. Kadro ve şartlar haberimizde.

İstanbul Maltepe MATAŞ 61 Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Maltepe MATAŞ personel alımı için ilan yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre iki farklı ilan ile 61 personel alımı yapılacak. Alımlar, Çöpçü, Şoför ve Fizyoterapist kadrolarında yapılacak. 

Bu yönde MATAŞ alımları,  İnşaat Turizm Eğitim Sağlık Danışmanı ve Sağlık Turizm Eğitim Otopark Temizleme İnşaat Sanati bünyesine yapılacak.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

  • 20 Çöpçü( Normal ),
  • 40 Çöp Kamyonu Sürücüsü ( Normal ),
  • 1 Fizyoterapist ( Normal ),

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İstanbul Maltepe MATAŞ personel alımları için adaylardna herhangi bir özel nitelik aranmıyor. Ancak adayların mesleğinin gerektirdiği bilgiye sahip ve gerekli belgelere sahip olmaları durumunda seçilmeleri daha yüksek oranla olacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İlgili kurum içn başvurular başlamış olup en geç 05 Şubat 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını sadece İnternet ortamunda CV gönderek gerçekleştireceklerdir. Bu kapsamda hazırladığınız CV ( Özgeçmiş ) [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal  gunday
Kemal gunday - 10 ay Önce

Temizlik iş arıyorum

Kemal  gunday
Kemal gunday - 10 ay Önce

Temizlik iş arıyorum

Özay
Özay - 10 ay Önce

Acil işe ihtiyacım var 4 aydan beri işsizim. Hanım ve 3,çocugum var. Temizlik ve park bahçeler agaç budama

Evin
Evin - 1 ay Önce

İş arıyorum lise mezunuyum

Evin
Evin - 1 ay Önce

İş arıyorum lise mezunuyum