İstanbul İSPER Deneyimli Deneyimsiz 49 Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 49 kişilik kadro ile personel alacak. Alım yapılacak kadrolar ve şartlar haberimizde.

İstanbul İSPER Deneyimli Deneyimsiz 49 Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. personel alımı ilanı yayımladı. Yayınlanmış olan ilana göre İstanbul İSPER 49 kişilik boş kadro ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilana göre adaylardan KPSS Şartı talep edilmeyecek. Peki alım yapılacak kadrolar nedir? Kimler başvuru yapabilecek? İşte detaylar.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

Yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre İstanbul Personel Yönetim A.Ş. bünyesine toplamda 49 Personel Alımı yapacak. Bu kapsamda alımlar;

  • 1 Diyetisyen,
  • 37 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı,
  • 2 Destek Hizmetleri ( Yardımcı Hizmetler ),
  • 6 Diğer Hemşireler,
  • 1 Büro İşçisi,
  • 2 Hizmetli ( Kamu Kuruluşları ),

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İstanbul İSPER adaylardan genel olarak, En az lise mezunu olmak, Alım yapılacak alanda görevini yerine getirebilmesi için gerekli pozisyon niteliklerine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI NEDİR?

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İSPER perosnel alımları içni adaylar başvurularına 18 Mart 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 23 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Bu kapsamda adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte basvuru@isper.istanbul adresine CV göndermeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE