İstanbul Çevre Yönetimi ( İSTAÇ ) 71 Personel Alımı Yapıyor

İstanbul Çevre Yönetimi personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın farklı kadrolarda işçi alımı ve personel alımı yapılacak. İşte kadro ve ilan detayları.

İstanbul Çevre Yönetimi ( İSTAÇ ) 71 Personel Alımı Yapıyor

İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret AŞ ( İSTAÇ ) personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilan için adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Buna göre İSTAÇ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 71 kişilik boş kadro ile İşçi Alımı ve Personel Alımı yapılacak. KPSS siz Personel Alımı kadroları ve ilan detayları haberimizde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 2 Elektrik Teknikeri,
  • 2 Kaynak Ustası,
  • 2 Vardiya Sorumlusu,
  • 33 Aktarma Şoförü,
  • 29 Aktarma İşçisi,
  • 3 Çevre Mühendisi,

olmak üzere toplamda 71 kişilik kadro ile Personel Alımı yapılacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İstanbul Çevre Yönetimi ( İSTAÇ ) personel alımı için adaylardan, Erkek Olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az İlköğretim Mezunu Olmak, 20 - 45 yaşları arasında olmak, Herhangi bir Sağlık sorunu olmamak, Vardiyalı çalışma düzenine engel durumu olmamak ve Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman?

İstanbul Çevre Yönetimi personel alımı için adaylar başvurularını 19- 29 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden yapılacak.

İLANLARIN DETAYLARI:

YORUM EKLE